Lady Gaga nie zgadza się, że koronawirus wszystkich dotyka tak samo. Przyznaje: mamy lepiej!

2020-04-08 15:06 mw
Lady Gaga
Autor: SplashNews.com/East News

Czy kryzys związany z epidemią COVID-19 w równym stopniu dotyczy biednych i bogatych? Lady Gaga nie zgadza się z tym stwierdzeniem i podaje przykłady. Brutalna prawda może nie spodobać się niektórym koleżankom i kolegom Gagi, ale chyba trudno odmówić jej racji... Zobaczcie, co powiedziała piosenkarka w rozmowie z Jimmym Fallonem.

W czasie pandemii koronawirusa często słyszymy od przeróżnych gwiazd i celebrytów, że zaraza wszystkich dotyka tak samo

I faktycznie w pewnym sensie może to być racja - znane gwiazdy sportu, muzyki i ekranu, podobnie, jak zwykli ludzie, także siedzą pozamykani we własnych domach. Wielu z nich musiało anulować trasy koncertowe, mecze czy występy w TV, tracąc tym samym z dnia na dzień dużą część swoich dochodów. 

Ale czy rzeczywiście pandemia wszystkich dotyka tak samo?

Lady Gaga zupełnie się z tym nie zgadza.

WSZYSCY RÓWNI WOBEC ZARAZY? LADY GAGA MA WĄTPLIWOŚCI

Podczas niedawnego wywiadu w programie "The Tonight Show" Lady Gaga poddała pod wątpliwość wygłaszane przez niektórych celebrytów stwierdzenie, że w obliczu pandemii koronawirusa bogaci i biedni dotknięci są w tym samym stopniu. W rozmowie z Jimmym Fallonem piosenkarka powiedziała wprost: To nieprawda!

To, z czym zmagam się ja albo ty bardzo różni się od tego, z czym musi walczyć kobieta, która jest, dajmy na to, w toksycznym związku z przemocą domową, ma dziecko, straciła pracę i nie może wyżywić rodziny, z nikąd nie dostaje pomocy, której tak bardzo potrzebuje, bo znalazła się w beznadziejnej sytuacji

- powiedziała Lady Gaga.

>> #ZOSTAŃWDOMU a my zadbamy o muzykę. WŁĄCZ TERAZ!

Przypomnijmy, że podczas wizyty w programie Fallona artystka zapowiedziała organizację we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia wielkiego koncertu, z którego dochód przeznaczony będzie na walkę z koronawirusem. 

W show One World: Together At Home udział mają wziąć m.in. Alanis Morissette, Andrea Bocelli, Billie Eilish, Billie Joe Armstrong z Green Day, Burna Boy, Chris Martin, David Beckham, Eddie Vedder, Elton John, FINNEAS, Idris i Sabrina Elba, J Balvin, John Legend, Kacey Musgraves, Keith Urban, Kerry Washington, Lang Lang, Lizzo, Maluma, Paul McCartney, Priyanka Chopra Jonas, Shah Rukh Khan i Stevie Wonder.

Hotplota dla Super Raport: Gwiazdy podczas kwarantanny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Posłuchaj, czy maseczki chronią przed koronawirusem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
NAJNOWSZE