Lady Gaga W CIĄŻY i zaręczona z Michaelem Polanskym? "Nie chce odpowiedzieć wprost"!

2020-07-06 19:06 nk
Lady Gaga i Michael Polansky
Autor: RMBI/Backgrid/East News

Nie jest tajemnicą, że Lady Gaga nieco przytyła przez okres kwarantanny. Czy jej wystający brzuszek może skrywać inną tajemnicę, niż tylko zbyt duża ilość pizzy? Jej przyjaciele podejrzewają, że tak! Mało tego, gwiazda mogła się w sekrecie zaręczyć z Michaelem Polanskym, z którym spotyka się do siedmiu miesięcy!

Lady Gaga i Michael Polansky są parą od siedmiu miesięcy. Para spędzała wspólnie kwarantannę, wraz z grupą znajomych, zaangażowanych w projekty zawodowe piosenkarki, i właśnie wtedy nimi zaiskrzyło. Czy to możliwe, by zakochani już zdecydowali się na kolejny etap w swoim związku? Jeśli nowe plotki okażą się prawdą, to będzie bardzo duży krok w życiu obojga!

Lady Gaga w ciąży i zaręczona?

O tym, że Lady Gaga i Michael Polansky stanowią dobraną parę - przynajmniej, jeśli chodzi o dopasowanie wizualne - nikogo przekonywać nie trzeba...

Jeden z amerykańskich tabloidów twierdzi tymczasem, że życie pary obróci się niebawem o 180 stopni! Lady Gaga JEST W CIĄŻY?!

Gaga absolutnie promienieje. Wszyscy jej przyjaciele uważają, że to prawda, bo ona nie chce odpowiedzieć wprost na pytania o to.

- mówi informator z otoczenia piosenkarki, cytowany przez gazetę In Touch. Znajomy gwiazdy dodaje, że Lady Gaga i Michael Polansky stanowią "idealne dopasowanie.

Jej przyjaciele myślą też że para mogła się w sekrecie zaręczyć. Gaga żyje w tej chwili swoim najlepszym życiem. To dlatego ona podąża za swoimi marzeniami - chce mieć kochającego męża i rodzinę.

- czytamy,

Myślicie, że Lady Gaga jest gotowa na macierzyństwo?

Hotplota.pl: Lady Gaga, Dakota Johnson i Kylie Jenner randkują. Odmrażanie trwa!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE