Lady Gaga udzieliła najdziwniejszego wywiadu świata! "Nie mogę teraz rozmawiać"!

2020-04-03 17:52 nk
Lady Gaga i Jimmy Fallon
Autor: YouTube.com/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Lady Gaga połączyła się z Jimmym Fallonem w ramach wideorozmowy na potrzeby jego talk show, by podzielić się z fanami wielkim newsem. Ta rozmowa zdecydowanie nie miała tak wyglądać... Ciekawe, czy gwiazda spodziewała się, że TEN wywiad dla The Tonight Show zostanie wyemitowany...

Lady Gaga udzieliła właśnie bez wątpienia jednego z najdziwniejszych i najkrótszych wywiadów w swojej karierze. Artystka miała być wirtualnym gościem popularnego amerykańskiego talk show. Jimmy Fallon od kilku tygodni realizuje swój The Tonight Show z własnego domu i łączy się z gwiazdami na FaceTime'ie. Ostatnio np. malował razem z Demi Lovato.

Tym razem miał rozmawiać z Lady Gagą, która chciała podzielić się bardzo ważnym newsem.

Lady Gaga zbyt zajęta na wywiad

O tym, jak zajętą osobą jest Lady Gaga, mieliśmy okazję przekonać się ostatnio - piosenkarka nawet swoje urodziny poświęciła na rozmowę z szefem Światowej Organizacji Zdrowia na temat sytuacji epidemiologicznej na świecie.

W środę, 1 kwietnia 2020, miała udzielić wideo wywiadu Jimmy'emu Fallonowi. Rozmowa okazała się być jednak niezamierzonym żartem na prima aprilis.

W nagraniu widzimy, jak Fallon łączy się z Lady Gagą i wita ją radośnie. Ona zaś mówi, że... nie może z nim rozmawiać!

Nie mogę teraz rozmawiać. Bardzo mi przykro, mam bardzo pracowity czas. Halo? Jimmy? Nie widzę cię... Czy ja jestem w telewizji?

- zapytała Gaga, nie mająca dotąd świadomości, że całą rozmowa jest pokazywana na żywo.

Fallon próbuje wyciągnąć od artystki wielkiego newsa, ale u niej stale dzwoni telefon. Ostatecznie piosenkarka mówi, że musi przełożyć rozmowę na piątek, czyli dwa dni później.

Wyraźnie zmieszany Jimmy Fallon informuje widzów, że na wielkiego newsa trzeba będzie zaczekać do piątku, ale wtedy okazuje się, że Lady Gaga oddzwoniła do niego i... przełożyła wywiad jeszcze raz - tym razem na poniedziałek!

Jak widać, nie wszyscy artyści w czasie kwarantanny nudzą się w swoich domach. Niektórzy - wręcz przeciwnie!

NAJNOWSZE