Lady Gaga i Brad Pitt razem w filmie! Gwiazda negocjuje warunki

2020-11-20 14:23 kp
Lady Gaga
Autor: A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News

Po ogromnym sukcesie Narodzin gwiazdy z Lady Gagą i nominacją do Oscara za jej aktorską kreację, było tylko kwestią czasu, aż ponownie zobaczymy ją na wielkim ekranie. Według najnowszych doniesień wokalistka ma tym razem pojawić się w filmie u boku Brada Pitta. Gaga negocjuje warunki umowy, a my już nie możemy się doczekać!

Lady Gaga już od lat pokazuje, że jest kobietą wielu talentów. Poza oczywistym talentem muzycznym, wokalistka świetnie sprawdza się jako projektantka, aktywistka czy aktorka. O tym ostatnim przekonaliśmy się oczywiście za sprawą Narodzin gwiazdy, gdzie u boku Bradleya Coopera stworzyła kreację nominowaną do Oscara. Ostatecznie statuetki za rolę nie dostała, jednak udowodniła, że należy jej się miejsce wśród najlepszych aktorów i aktorek świata.

Było więc tylko kwestią czasu, aż branża filmowa znów upomni się o Lady Gagę. Jak donoszą zagraniczne media, gwiazda negocjuje właśnie rolę u boku samego Brada Pitta. Co wiemy o produkcji?

Lady Gaga i Brad Pitt w filmie

Produkcja, w jakiej być może zobaczymy Lady Gagę, ma nosić tytuł Bullet Train, a scenariusz oparty jest na podstawie książki Maria Beetle autorstwa Kotaro Isaka i opowiada o piątce zabójców, którzy w tajemniczych okolicznościach znajdują się w pociągu. Jak donoszą źródła, jak dotąd Lady Gaga nie podpisała jeszcze żadnej umowy z twórcami filmu i nie jest wiadome, w jakiej roli miałaby się pojawić.

ESKA XD EXTRA

Nowa rola Lady Gagi będzie dla niej ciekawym urozmaiceniem po ostatnich miesiącach. W maju gwiazda wydała swój najnowszy album Chromatica, a w ostatnim czasie skupia się na promocji swojej marki kosmetyków. Wokalistka angażuje się też wciąż w walkę z pandemią koronawirusa, której poświęciła wiele energii wiosną tego roku.

NAJNOWSZE