Lady Gaga

i

Autor: A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News

Lady Gaga na pierwszym oficjalnym zdjęciu z House of Gucci! Jest nie do poznania

2021-03-10 8:06

Po ogromnym sukcesie Narodzin gwiazdy było jasne, że Hollywood nie zapomni szybko o Lady Gadze! Propozycje zaczęły spływać do gwiazdy z różnych stron, jednak jej największą uwagę przykuł film House of Gucci, opowiadający o kulisach śmierci założyciela słynnego domu mody. Lady Gaga zagra w nim żonę projektanta. Do sieci trafiło właśnie pierwsze oficjalne ujęcie i zdjęcia z planu!

Lady Gaga od wielu dni przebywa we Włoszech, gdzie pracuje na planie nowego filmu Ridleya Scotta, House of Gucci. Produkcja powstaje na podstawie powieści Sary Gay Forden o tym samym tytule z 2000 roku. Lady Gaga wciela się w filmie w rolę byłej żony Maurizio Gucciego, Patrizii Reggiani. W głównej roli roli zobaczymy Adama Drivera, a poza nimi na ekranie pojawią się też Jared Leto i Al Pacino. Zapowiada się bardzo klimatyczna produkcja z wyjątkową obsadą.

Sama Lady Gaga jak dotąd nie mówiła dotąd zbyt wiele o swojej roli w House of Gucci, jednak ostatnie zdjęcia zrobione jej przez paparazzich przed jednym z rzymskich hoteli zwiastowały już metamorfozę, jaką przeszła na potrzeby wcielenia się we włoską osobowość towarzyską i salonową, skazaną za zlecenie zabójstwa męża Patrizię Reggiani. Włoskie korzenie Lady Gagi dadzą tu o sobie znać.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Signore e Signora Gucci #HouseOfGucci

Lady Gaga w House of Gucci

Teraz Lady Gaga pokazała pierwsze oficjalne zdjęcie promujące House of Gucci. Na zdjęciu, zrobionym podczas pracy w położonym we włoskich alpach Gressoney, widzimy wokalistkę w towarzystwie swojego filmowego partnera, Adama Drivera.

- przestawiła krótko Lady Gaga w podpisie.

>> Pałac Buckingham ODPOWIEDZIAŁ na wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego

W sieci znalazły się też zdjęcia z planu House of Gucci, zrobione w Gressoney przez fotoreporterów. Dodajmy, że premierę filmu zaplanowano na listopad 2021 roku.

Zobaczcie ujęcia z planu! Będzie hit na miarę Narodzin gwiazdy?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE