Lady Gaga chce być mentorką Billie Eilish! Jej samej nikt nie pomógł

2020-06-29 13:03 KP
Lady Gaga, Billie Eilish
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News; Rex Features/East News

Lady Gaga niedawno wróciła myślami do początków swojej kariery i ze smutkiem przyznała, że bardzo brakowało jej wtedy wsparcia ze strony doświadczonych koleżanek z branży. Teraz, gdy sama jest już showbiznesową starą wyjadaczką, chce pomóc tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wielką karierą.

Lady Gaga od początku swojej kariery postawiła sobie za cel nie tylko sprawianie ludziom przyjemności swoją muzyką, ale i pomaganie wykluczonym i osamotnionym. Gaga angażuje się więc we wszelkie akcje na rzecz dyskryminowanych czy cierpiących, za co zresztą jeszcze bardziej cenią ją jej fani. Wokalistka jest też wielką orędowniczką równości płci i uwielbia oglądać sukcesy innych kobiet.

Dlatego też gdy Lady Gaga obserwuje młode wokalistki, które robią karierę, nie pozostaje jej nic innego, jak tylko gorąco im kibicować i je wspierać. Ona sama nie dostała takiego wsparcia, gdy zaczynała swoją przygodę z muzyką - nie ukrywa, że ma o to żal.

>> Lady Gaga ma żal do koleżanek z branży: "Nie wspierały mnie"

Lady Gaga mentorką Billie Eilish?

Teraz Lady Gaga nadrabia więc to, czego nie dopatrzyły jej starsze koleżanki i stara się pomagać wschodzącym gwiazdom. Największą z nich jest dziś oczywiście Billie Eilish, która od roku rządzi w branży muzycznej. Gaga przyznała, że chce wspierać Billie i zostać jej mentorką.

Billie zgarnęła mnóstwo nagród, więc powiedziałam: "Wyślijmy jej kwiaty". Napisałam do niej list. Dla mnie to uzdrawiające, bo bolało mnie, że ja czegoś takiego nie otrzymałam. Chcę być taką osobą dla kogoś innego.

- zdradziła.

Wbrew pozorom Lady Gagę i Billie Eilish łączy naprawdę sporo. Obie są przede wszystkim piekielnie utalentowane, od początku kariery mają pomysł na siebie i nie poddają się trendom.

A może kiedyś zobaczymy je w duecie?

NAJNOWSZE