Kylie Jenner zrobiła sobie TATUAŻ na cześć córeczki, Stormi! Nie każdy zrozumie...

2020-07-02 1:16 nk
Kylie Jenner
Autor: Quibi/Ferrari Press/East News

Kylie Jenner nie ukrywa, że 2-letnia córeczka, Stormi Webster, to jej oczko w głowie. Widzieliście to przyjęcie urodzinowe, jakie dla niej wyprawiła? Teraz postanowiła uczcić córkę pamiątką na całe życie na własnym ciele! Kylie pochwaliła się filmikiem, na którym możemy podziwiać nieznany dotąd tatuaż! Ta symbolika nie dla wszystkich będzie jasna, ale przecież nie wszyscy muszą ją rozumieć!

Kylie Jenner jest absolutnie zakochana w swojej córce - to nie ulega żadnej wątpliwości. Choć mała Stormi była klasyczną wpadką, zaliczoną przez celebrytkę i rapera Travisa Scotta, z którym spotykała się bardzo krótko, gwiazda cieszyła się z tego nowego rozdziału w życiu.

Kylie Jenner z nowym tatuażem! Dla córki!

Choć Kylie Jenner i Travis Scott nie są parą od wielu miesięcy, para wciąż zachowuje przyjacielskie relacje właśnie ze względu na dobro i poczucie bezpieczeństwa małej Stormi. Dziewczynka często pojawia się na Instagramie celebrytki, a ostatnio wzięła nawet z mamą udział w domowej sesji zdjęciowej dla Vogue!

Ostatnio tymczasem Kylie Jenner zrobiła sobie nowy tatuaż. Gwiazda nie miała dotąd okazji się nim pochwalić. Zrobiła to mimochodem, publikując na Insta stories krótki filmik ze swoim przyjacielem, Arielem Tejadą.

Na przedramieniu Kylie pojawił się napis: "4:43". Jaki ma związek z małą Stormi? Ano bardzo duży - to właśnie godzina, o której córka Kylie Jenner i Travisa Scotta przyszła na świat 1 lutego 2018 roku!

Domyślilibyście się?

NAJNOWSZE