Kylie Jenner z córką w reklamie nowej linii kosmetyków... Stormi! Filmik jest słodki?

2020-01-18 23:30 nk
Kylie Jenner i Stormi
Autor: Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner to prawdziwa bizneswoman. Wcale nie dziwimy się, że najmłodsza ze słynnych sióstr jako pierwsza została miliarderką. Ona potrafi zarobić dosłownie na wszystkim. Obecnie Kylie promuje swoją nową kolekcję kosmetyków pod nazwą... Stormi! Oczywiście Jenner wykorzystała wizerunek córeczki nawet w filmiku, promującym linię nowych produktów!

Kylie Jenner zbiła fortunę dzięki swojej marce kosmetyków. Sukces Kylie Cosmetics to oczywiście zasługa mediów społecznościowych, w których celebrytka zyskała ogromną popularność po tym, jak zaprezentowała się światu po ogromnej metamorfozie. Jak pewnie pamiętacie, gwiazdka jeszcze przed osiemnastką powiększyła sobie usta i przeszła kilka innych zabiegów medycyny estetycznej, które kompletnie odmieniły jej rysy twarzy.

Kylie Jenner prezentuje kosmetyki... Stormi!

O tym, że Kylie Jenner to doskonała bizneswoman, nikogo przekonywać nie trzeba. Jednak ona ma jeszcze większy talent do zarabiania pieniędzy na wszystkim, niż mogliśmy przypuszczać! Aktualnie przymierza się do spieniężenia wizerunku swojej córki!

Myślę, że czekałam na ten moment od dnia, w którym dowiedziałam się, że jestem w ciąży.. Cała kolekcja Kylie Cosmetics dedykowana mojej pięknej córce. Nie mogę doczekać się ujawnienia jej!!!! Zakochacie się. Stormi Collection rusza 1 lutego 2020.

- napisała Kylie Jenner na Instagramie, publikując filmik promujący kolekcję Stormi.

Prawdę mówiąc, jesteśmy bardzo ciekawi, co wchodzi w skład linii Stormi. Mamy rozumieć, że córka zainspirowała Kylie do stworzenia szminek dla niemowląt?!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Stormi Collection🦋💜 Post udostępniony przez Kylie Jenner News (@kyliesnapchat)
NAJNOWSZE