Kylie Jenner zastrzega kolejne nazwy! Będzie prowadzić spotkania dotyczące… jej samej?

2020-01-16 12:20 AM
Kylie Jenner
Autor: SPW / SplashNews.com/East News

Kylie Jenner to urodzona bizneswoman. Z resztą podobnie jak jej mama Kris Jenner. Kylie ma zaledwie 22 lata, a już została najmłodszą miliarderką na świecie. Mimo wielkiego imperium, Jennerka nie zwalnia i planuje kolejne przedsięwzięcia. Czy tym razem skupi się na własnej osobie?

Kylie Jenner jest właścicielką kilku firm m.in. Kylie Cosmetics. Mimo wielkiej fortuny i sukcesu, młoda Jennerka nie ma zamiaru zwalniać i już planuje kolejne projekty. Zagraniczne media donoszą, że Kylie zastrzega kolejne nazwy i planuje szereg spotkań z fanami, prawdopodobnie poświęconych jej osobie…

KYLIE JENNER ZASTRZEGA KOLEJNE NAZWY

Właścicielka kosmetycznego imperium i gwiazda reality show „Z kamerą u Kardashianów” podobno w zeszłym tygodniu złożyła dokumenty w celu zastrzeżenia takich fraz jak Kylie Con, Kylie Kon i Kylie Museum. Jennerka będzie te nazwy wprowadzać na ubrania, akcesoria dla dorosłych i dzieci. Dodatkowo chce zacząć organizować warsztaty i spotkania poświęcone makijażowi oraz jej osobie.

Sama Kylie Jenner nie skomentowała doniesień, jednak już teraz wiadomo, że nazwy projektów mają skupiać się wokół Kylie Cosmetics.

Nas samych bardzo ciekawi nazwa Kylie Museum… Zastanawiamy się czy Jennerka planuje umieścić tam np. stare kolekcje kosmetyków?

NAJNOWSZE