Kylie Jenner zbiera na operację wizażysty. Dlaczego sama nie zapłaci? Fani wściekli

2021-03-21 9:14 mm
Kylie Jenner i jej wizażysta
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner oberwała w internecie od własnych fanów i od spore armii pozostałych internautów, po tym, jak zachęcała do wpłacania pieniędzy na operację mózgu swojego wizażysty. Niemal wszyscy krytycy celebrytki zadawali jej jedno pytanie: "Dlaczego sama nie zapłacisz za operację?" Zobaczcie, kim jest specjalista od makijażu Kylie Jenner i dlaczego potrzebuje pieniędzy na operację.

Na początek kilka liczb. Według rankingów Kylie Jenner jest najmłodszą Amerykanką, której udało się uzyskać status miliarderki. Obecnie jej majątek jest nieco mniejszy, niż podawano rok temu, ale i tak kwoty na jej koncie przyprawiają o zawrót głowy. Według specjalistów magazynu Forbes Kylie Jenner może pochwalić się majątkiem wysokości 700 milionów dolarów.

Sporo, prawda? Przy tak wielkich kwotach na koncie, gwiazdę stać na każdą zachciankę. Ciuchy i torebki za kilkanaście tysięcy, auta za kilkadziesiąt czy domy za grube miliony - dla Kylie Jenner niemal nie ma rzeczy, której nie dałoby się kupić. 

Tymczasem niespodziewanie celebrytka poprosiła swoich fanów o wsparcie własnego wizażysty, który potrzebuje pieniędzy na skomplikowaną operację mózgu. Jak łatwo się domyślić, w sieci rozpętało się piekło.

Wypadek wizażysty Kylie Jenner

Samuel Rauda pracuje jako wizażysta Kylie Jenner. Odpowiada przede wszystkim za makijaż celebrytki. W zasadzie wszystkie zdjęcia z idealnym makeupem Kylie, jakie możemy podziwiać na jej Instagramie, to właśnie zasługa Samuela.

Niestety chłopak przeszedł niedawno poważny wypadek, w wyniku którego uderzył głową o beton, co spowodowało wewnętrznie krwawienie i poważne uszkodzenie mózgu. Aby ratować życie i zdrowie Samuela, potrzebna jest kosztowna operacja, dlatego jego przyjaciele zorganizowali w internecie zbiórkę.

Cel to 120 tysięcy dolarów. Sporo dla przeciętnego człowieka. Ale dla Kylie Jenner... Sami sobie odpowiedzcie.

Internauci nie zostawili na Kylie Jenner suchej nitki. 

kylie jenner lepiej otwórz jedną ze swoich torebek birkin i przestań prosić biednych ludzi o wpłaty na własnego wizażystę 😭😭

Mr. Beast rozdaje obcym co roku miliony dolarów.

A tu mamy Kylie Jenner, która jest miliarderką i prosi fanów o wpłaty na swojego makijażystę, który potrzebuje pieniędzy na operację mózgu.

Świetnie.

- piszą internauci komentując zachowanie celebrytki.

W niedzielę rano na koncie zbiórki z wymaganych 120 tysięcy ludzie uzbierali już ponad 97 tys. dolarów. Wygląda więc na to, że operacja będzie możliwa. Bez pomocy Kylie Jenner.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16
NAJNOWSZE