Kylie Jenner zaatakowana przez obrońców praw zwierząt

i

Autor: BKNY, FUFU/Backgrid/East News

Kylie Jenner pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia małej Stormi i siebie w ciąży!

2020-12-28 7:05

Kylie Jenner postanowiła spełnić prośbę fanów i pokazać na Instagramie serię niepublikowanych dotąd prywatnych zdjęć z własnego telefonu. Na koncie celebrytki pojawiło się kilka bardzo ciekawych fotek - w tym te, na które fani czekali od bardzo dawna: zdjęcie małej Stormi kilka dni po urodzeniu oraz własna fotka Kylie w ciąży!

Kylie Jenner dołączyła do instagramowej zabawy, w której fani proszą gwiazdę o wrzucenie do sieci niepublikowanych dotąd zdjęć. Wcześniej w ramach tej samej akcji swoje prywatne zdjęcia pokazała m.in. żona Justina Biebera, Hailey.

Na profilu najmłodszej z sióstr Kardashian/Jenner pojawiło się wiele ciekawych fotek, m.in. zdjęcie Kylie Jenner w ciąży oraz fotografia małej Stormi zrobiona zaledwie tydzień po jej urodzeniu!

To pierwsze takie zdjęcia, bo jak wiadomo Kylie udało się ukryć ciążę przed światem. Fani i media dowiedzieli się o narodzinach córeczki gwiazdy dopiero grubo po fakcie.

Kylie Jenner w zaawansowanej ciąży i tygodniowa Stormi

23-letnia celebrytka i businesswoman chętnie wkręciła się w zabawę i nie odmówiła nawet wtedy, kiedy fani poprosili ją o publikację tych najbardziej prywatnych zdjęć: siebie z ciążowym brzuchem oraz Stormi w pierwszych dniach po narodzeniu. 

wiek 1 tygodnia

- napisała Kylie na niepublikowanym dotąd zdjęciu córeczki.

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12
Sonda
Twoja ulubiona apka to...

Zobacz też: Kylie Jenner zaatakowana na ulicy. Było naprawdę gorąco!

Córka Kylie Jenner, Stormi Webster

i

Autor: instagram.com / Kylie Jenner

Ktoś z fanów poprosił także Kylie o pokazanie swojej fotki z końcówki ciąży. Przypomnijmy, że Jennerce udało się całkowicie ukryć przed światem fakt, że spodziewa się dziecka. O narodzinach małej Stormi Webster Kylie Jenner i Travis Scott poinformowali dopiero później. 

Kylie Jenner w ciąży

i

Autor: instagram.com / Kylie Jenner

Jeśli się pospieszycie, na Insta Stories Kylie Jenner znajdziecie jeszcze mnóstwo innych ciekawych fotek. M.in. zdjęcie ulubionego dania celebrytki, fotkę jej córeczki z Travisem, zdjęcie ulubionego kosmetyku z serii produktów Kylie oraz niepublikowane dotąd zdjęcie w wakacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE