Kylie Jenner wyznała, dlaczego powiększyła usta. To facet wpędził ją w kompleksy!

2021-06-22 12:12 kp
Kylie Jenner kiedyś i dziś
Autor: KENNELL KRISTA/SIPA/EAST NEWS; Backgrid/East News

Kylie Jenner przeszła przez lata swojej kariery w rodzinie Kardashian przemianę na miarę swojej przyrodniej siostry, Khloe. Młoda Jennerka zaczynała w rodzinnym show jako niepozorna nastolatka, a dziś jest seksbombą i jedną z najbogatszych osób w słynnym klanie. Co do tego, że swoją urodę zawdzięcza chirurgom, fani nie mają żadnych wątpliwości. Ona sama przyznała teraz, dlaczego powiększyła usta.

Obserwująca przez lata swoje starsze siostry Kylie Jenner zrobiła oszałamiającą karierę. Celebrytka jest najpopularniejszą z Kardashianek na Instagramie, a jej biznesu Kylie Cosmetics może pozazdrościć jej większość gwiazd. Dla wielu Kylie to też kwintesencja seksapilu - Jennerka uwielbia kusić w sieci swoimi seksownymi zdjęciami i pozować w bardzo skąpych strojach kąpielowych.

Oczywiście Kylie Jenner nie zawsze tak świetnie sobie radziła w showbiznesie i nie zawsze tak wyglądała. Fani klanu Kardashian pamiętają, jak dziesięć lat temu córka Kris Jenner stawiała nieśmiałe pierwsze kroki na celebryckich ściankach i nie miała wtedy ani tak wydatnego biustu, ani tak wydatnych ust.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Kylie Jenner o swoich ustach

O swojej operacji plastycznej ust Kylie Jenner opowiedziała w specjalnym odcinku Keeping Up With The Kardashians, który słynna rodzina nakręciła już po zakończeniu emisji ostatniego sezonu rodzinnego show. Okazuje się, że Kylie miała kompleksy na punkcie swoich ust już od czasów, gdy była nastolatką. A wszystko to przez jej... ówczesnego chłopaka.

Myślę, że moja miłość do makijażu zaczęła się od mojego kompleksu ust… Miałam naprawdę małe usta i nigdy o tym nie myślałam, dopóki nie przeżyłam jednego z moich pierwszych pocałunków. Facet powiedział do mnie: „O mój Boże, tak dobrze całujesz, ale masz takie małe usta” lub coś w tym rodzaju. Od tamtego momentu czułam się całkowicie niecałuśna. Byłam niepewny, ponieważ ten facet powiedział mi coś raz. Potem dostałam obsesji na punkcie makijażu, nadmiernie podkreślałam usta i to po prostu sprawiało, że czułam się pewnie.

- wyznała Kylie Jenner.

Szczerość celebrytki rozbawiła jej krewne. Kris Jenner zażartowała sobie, że Kylie mogłaby nazwać imieniem chłopaka jedną z pomadek, a Kendall zachęciła ją, by nawiązała z nim współpracę.

Jesteście ciekawi, kim był tamten facet?

NAJNOWSZE