Travis Scott, Kylie Jenner i Stormi

i

Autor: Rich Fury/Getty AFP/East News

Kylie Jenner i Travis Scott razem w Disneylandzie. Chodzi tylko o opiekę nad Stormi?

2021-05-19 22:03

Swojego czasu Kylie Jenner i Travis Scott byli jedną z najgorętszych par w Hollywood. Para bardzo szybko doczekała się córki -Stormi. Jednak rodzice dziewczynki nie przetrwali próby czasu i jesienią 2019 roku się rozstali. Wciąż utrzymują bliskie kontakty. Razem wybrali się ze Stormi na wycieczkę do Disneylandu. Zagraniczne media spekulują - czy Kylie Jenner i Travis Scott robią to wyłącznie dla dobra córki?

Najmłodsza z sióstr Kardashian Jenner przyciąga ogromne zainteresowanie. Dlatego, gdy okazało się, że zaczęła spotykać się ze znanym raperem, świat oszalał. Kylie Jenner i Travis Scott szybko znaleźli się na językach. Paparazzi śledzili ich uważnie, a fani zachwycali się kolejnym, wspólnym zdjęciem.

Okazało się, że niedługo po rozpoczęciu związku Kylie Jenner i Travis Scott spodziewali się dziecka. Jednak cały świat dowiedział się o tym dopiero po porodzie. Wszystko udało się utrzymać w ścisłej tajemnicy. Stormi Webster urodziła się 1 lutego 2018. Jednak pół roku po jej drugich urodzinach, Kylie Jenner i Travis Scott zerwali.

Para pozostaje jednak w dobrych relacjach. Zagraniczne media spekulują - jak dobrych...

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?

Kylie Jenner i Travis Scott na wycieczce ze Stormi

Wszyscy wiedzą, że Travis Scott jest fanem wesołych miasteczek. Dlatego nikogo nie dziwi, że razem z Kylie Jenner i Stormie wybrał się na wycieczkę do Disneylandu. Para zabrała także bratanicę celebrytki, Dream. To czteroletnia córka Roberta Kardashian. Doskonale dogaduje się z rok młodszą Stormi.

Cała ekipa wydawała się dobrze bawić. Pamiętali nawet o maseczkach! Kylie Jenner zrelacjonowała wszystko na swoim stories.

Teraz zagraniczne media spekulują, czy Travis Scott i Kylie Jenner utrzymują bliskie relacje tylko przez wzgląd na córkę... Zdaje się, że to historia podobna do tej, którą obserwowaliśmy u starszej siostry celebrytki. Kourtney Kardashian i Scott Disick rozstali się lata temu, ale pozostali bardzo zżyci z powodu trójki dzieci. Byli tak blisko, że Sofia Richie nie wytrzymała tej relacji i jej związek z Disickiem się zakończył.

Czy nowa dziewczyna Travisa Scotta pójdzie jej śladem?