Kylie Jenner

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Tak wygląda Kylie Jenner bez filtra! Przypomina samą siebie z Instagramowych zdjęć?

2021-04-20 19:03

Nie jest tajemnicą, że siostry Kardashian Jenner bardzo wypromowały używanie Instagramowych filtrów. Najmłodsza z rodu, Kylie Jenner jest wręcz królową social mediów. A trzeba też pamiętać, że stworzyła kosmetyczne imperium. Efekt? Mało kto pamięta jej naturalną twarz ;) Na opublikowanym wideo zza kulis sesji zdjęciowej widzimy, jak wygląda Kylie Jenner bez filtrów. Podobna do siebie?

Trudno nie zauważyć wpływu, jaki siostry Kardashian Jenner miały na kanon kobiecej urody. Super okrągłe kształty połączone z wąziutkimi taliami do tego pełne usta i charakterystyczne rysy twarzy. Wiele z tych rzeczy można uzyskać makijażem. Jednak w obecnych czasach są łatwiejsze sposoby - filtry. A co się dzieje, gdy ich zabraknie? Bolenie przekonała się o tym Khloe Kardashian, gdy do sieci trafiło jej zdjęcie bez retuszu.

Dzięki filtrom na Instagramie każdy może wyglądać jak Kylie Jenner. Nawet jeśli ona nie przypomina już samej siebie... Żeby przypomnieć fanom o naturalności, celebrytka opublikowała wideo bez filtrów.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Tak wygląda Kylie Jenner bez filtrów

Kylie Jenner pokazała fanom kilka ujęć zza kulis sesji zdjęciowej. Gwiazda podniosła temperaturę, prezentując swój biust w czarnym staniku. Okazuje się, że nawet proces doczepiania włosów może być seksowny!

Zaskakujące jest to, że celebrytka pozowała bez filtra. Jednak jeśli liczyliście na zdjęcia Kylie Jenner bez makijażu, to Was rozczarujemy. Co prawda ujęcia opisała jako "No filter life", ale jednak Kylie Jenner ma na sobie bardzo mocny makijaż.

Liczyliście na coś bardziej naturalnego?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?