Kylie Jenner skrytykowana. 2-letnia Stormi nadal używa smoczka!

2020-02-18 12:36 AM
Travis Scott, Stormi Webster, Kylie Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Kylie Jenner po urodzeniu dziecka często publikuje w mediach społecznościowych chwile spędzone z córką. Z reguły fani są oczarowani małą Stormi, jednak tym razem było inaczej. Po ostatniej relacji jaką na Instagrama dodała Jennerka, wylała się na nią fala hejtu. Internautom nie spodobało się to, że 2-letnia Stormi nadal korzysta ze smoczka!

Nie tylko Kylie Jenner ale także inne gwiazdy doskonale wiedzą, że fani są ekspertami praktycznie w każdej dziedzinie. Przynajmniej tak wydaje się większości z nich! Uwielbiają doradzać, dzielić się pomysłami ale przede wszystkim krytykować. O tym ostatnim talencie przekonali się wszyscy z rodziny Kardashian/Jenner. Teraz kolejny raz doświadczyć tego może Kylie, która oberwała za filmik na którym widać, jak Stormi nadal korzysta ze smoczka.

FANI KRYTYKUJĄ METODY WYCHOWAWCZE KYLIE JENNER

Fani prawie oszaleli, jak to zobaczyli! Od razu zaczęli sugerować, że Kylie nie wie jak postępować z dzieckiem. Wielu z nich pytało, jak to możliwe, że 2-letnie dziecko nadal korzysta ze smoczka?

„Dlaczego 2-latka nadal ma smoczek?” – pytał fan.

„Też uważam, że jest za duża na smoczek, ale nie możemy komuś innemu mówić, jak ma wychowywać dziecko”. – pisał inny internauta.

 

Kylie Jenner jeszcze nie zareagowała na krytykę.

Nie uważacie, że hejt był trochę przesadzony?

Stormi nadal korzysta ze smoczka
Autor: instagram.com/kyliejenner
NAJNOWSZE