Kylie Jenner chciała drugiego dziecka! O to pokłóciła się z Travisem Scottem?

2019-10-09 9:29 kp
Kylie Jenner, Stormi Webster, Travis Scott
Autor: Rex Features/East News

Jeszcze kilka miesięcy temu światowe media plotkarskie regularnie donosiły o planach Kylie Jenner dotyczących powiększenia rodziny. Sama celebrytka nie unikała tematu drugiego dziecka, chętnie żartując z tego na Instagramie. Okazuje się jednak, że kwestia drugiej ciąży Kylie Jenner mogła być tą, która podzieliła ją z Travisem Scottem.

Gdy Kylie Jenner zniknęła niespodziewanie w połowie 2017 roku, fani gwiazdy tygodniami zastanawiali się, jaki jest powód jej nagłej nieobecności w mediach społecznościowych. Media szybko wywnioskowały jednak, że celebrytka jest w ciąży - Kylie była wtedy krótko po rozstaniu z Tygą i od niedawna spotykała się z Travisem Scottem. Ciąża Kylie Jenner wydawała się być dla niej ogromnym zaskoczeniem, zwłaszcza, że do tamtego czasu Jennerka znana była z imprezowego trybu życia.

Już po porodzie okazało się jednak, że Stormi całkowicie podbiła serce Kylie Jenner. Celebrytka doskonale odnalazła się w roli mamy i nie ukrywa, że córka to spełnienie jej marzeń. Jednocześnie Kylie chętnie wspominała o tym, że Stormi powinna mieć rodzeństwo...

Kylie Jenner i Travis Scott pokłócili się o drugie dziecko?

Jeszcze kilka tygodni przed rozstaniem Kylie Jenner i Travisa Scotta tabloidy po raz kolejny pisały o możliwej ciąży celebrytki. Tymczasem okazuje się, że kwestia drugiego dziecka mogła być właśnie tą, która doprowadziła do jej rozstania z raperem. Znajomi Kylie donoszą, że Travis nie był chętny na ponowne zostanie ojcem!

Kylie chciała drugiego dziecka, ale Travis nie.

- czytamy.

Jednocześnie znajomi Kylie i Travisa od początku zapewniają, że celebryci najpewniej w pewnym momencie do siebie wrócą. Oni sami już po rozstaniu utrzymują stały kontakt i - co najważniejsze - dalej wspólnie opiekują się Stormi.

NAJNOWSZE