Kylie Jenner promuje walentynkową kolekcję. A gdzie ciążowy brzuszek?

2022-01-27 10:27 AM

Kylie Jenner ruszyła pełną parą z przygotowaniami do walentynkowej kolekcji. Jej marka specjalnie na tę okazję przygotowuje coś ekstra. Nowe zdjęcie Kylie zrobiło furorę i mocno zaciekawiło internautów.

Kylie Jenner rozwija swoją markę Kylie Cosmetics. I choć firma już dawno osiągnęła mega zyski, to Kylie nie spoczęła na laurach, tylko dalej robi wszystko, by jak najwięcej osób usłyszało o kosmetykach i jak najwięcej ludzi ruszyło na zakupy.

Jennerka uwielbia wydawać limitowane kolekcję. Fanów podzieliła jej sesja zdjęciowa na Halloween, podczas której umazana krwią promowała nowe kosmetyki. Teraz czas na walentynki.

WOŚP - ESKA licytacja G20

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?

Kylie Jenner promuje walentynkową kolekcję

Kylie zarówno swój profil, jak i profil marki zasypała uroczymi fotkami w miłosnym klimacie. Ona sama zapozowała na łóżku w różowej sukience z głębokim dekoltem i wyciętym sercem na brzuchu.

Zapowiedziała, że specjalna, walentynkowa kolekcja dostępna będzie od 3 lutego.

Fanów natomiast zaciekawiła inna kwestia. W komentarzach znaleźć można mnóstwo pytań o to, co stało się z jej ciążowym brzuchem.

Na fotce jej brzuch jest idealnie płaski, a przecież Kylie spodziewa się drugiego dziecka. Na ostatnich fotkach można zobaczyć, jak spory ma już brzuszek.

Kylie niestety nie rozwiała wątpliwości fanów, ale za to zagraniczne media podają, że sesja została wykonana przed ciążą Kylie lub w momencie, gdy brzuch nie był jeszcze widoczny.

NAJNOWSZE