Kylie Jenner i Travis Scott "wyglądali na szczęśliwą rodzinę" podczas wspólnego wypadu!

2020-02-27 0:18 nk
Travis Scott, Stormi Webster, Kylie Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się już kilka miesięcy temu. Fani wciąż mają nadzieję, że para do siebie wróci, choćby dla dobra 2-letniej córeczki Stormi. Kolejne rodzinne wypady zbliżają do siebie Kylie i Travisa? Czy jest jeszcze szansa na powrót? Wspólna wizyta w parku trampolin wyglądała ponoć ciekawie...

Kylie Jenner i Travis Scott nie są ze sobą od co najmniej pół roku, jednak ich relacja wciąż budzi spore emocje. Celebrytka-miliarderka i muzyk zaczęli bowiem swój związek dość intensywnie - Jenner rozstała się z Tygą i błyskawicznie "przerzuciła się" na kolejnego rapera, a krótko po nawiązaniu romansu Kylie zaszła w ciążę, mając zaledwie 21 lat. Mało kto wróżył temu związkowi długie pożycie, jednak kiedy najmłodsza siostra Kim Kardashian urodziła córeczkę, a potem wielokrotnie pokazywała się z partnerem i małą Stormi publicznie, budując obraz szczęśliwej rodziny, wielu fanów zaczęło mieć nadzieję na sukces ich relacji.

Niestety, w sierpniu 2019 roku sielanka skończyła się. Czy jest jeszcze szansa na powrót?

Kylie i Travis jak szczęśliwa rodzina

Jak Wam donosiliśmy, Kylie Jenner i Travis Scott ponownie mieli okazję pobyć razem przez kilka długich godzin i wygląda na to, że całkiem im się to podobało. Ex para, która stara się wspólnie wychowywać 2-letnią Stormi, zabrała córkę do parku trampolin. I podobno dało się wyczuć chemię między nimi!

Kylie i Travis wyglądali bardzo słodko, kiedy bawili się ze Stormi, kiedy w niedzielę zwyczajnie spacerowali po The Village w Woodland Hills. Kylie i Travis sprawiali wrażenie bardzo troskliwych rodziców, przyglądając się, jak Stormi z zachwytem patrzy na ryby koi w stawie. Delektowali się lodami i wyglądali, jak naprawdę szczęśliwa rodzina, podziwiająca widoki. Choć Kylie i Travis nie byli widziani, jak się całują czy trzymają za ręce, było jasne, że zdecydowanie dobrze się ze sobą czują i sprawiali wrażenie bardzo przyjacielskich. Zdawali się być w świetnych nastrojach i po prostu cieszyli się wspólnym rodzinnym wyjściem.

- relacjonuje świadek rodzinnego wypadu Jenner i Scotta w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com.

Myślicie, że coś z tego będzie? On jakiś czas temu powiedział przecież, że nadal ją kocha!

M jak miłość, odcinek 1500: Magda i Kinga znajdą Pawłowi nową dziewczynę. To będzie porażka!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE