Kylie Jenner i Travis Scott naprawdę się rozstali! Jest szansa na powrót?

2019-10-02 11:51 nk
Kylie Jenner, Stormi Webster, Travis Scott
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Po tym, jak 21-letnia celebrytka pojawiła się na ślubie Bieberów bez partnera, tylko z córeczka Stormi, podejrzenia fanów potwierdziły się. Kylie Jenner i Travis Scott naprawdę rozstali się po ponad dwóch latach związku i podobno chcą od siebie odpocząć. Ich znajomi dają do zrozumienia, że para przewiduje możliwość kolejnego powrotu do siebie.

Pamiętacie, jak pisaliśmy Wam, że Kylie Jenner i Traviss Scott prawdopodobnie rozstali się, o czym miał świadczyć brak zdjęcia z partnerem w garderobie celebrytki? Po aferze, wywołanej przez zaniepokojonych fanów Kylie wrzuciła na Instagram fotkę, na której widać Travisa. Tak jakby... Daliście się zwieść tej próbie ukrycia prawdy?

Niestety, doniesienia o rozstaniu pary właśnie się potwierdziły. Kylie Jenner i Travis Scott po prawie 2,5 roku wyboistego związku zerwali ponownie! I to kilka ładnych tygodni temu! Jak donosi amerykański serwis HollywoodLife, kiedy ostatni raz widziano ich razem, 27 sierpnia na premierze jego filmu dokumentalnego dla Netflix, rodzice małej Stormi już nie byli parą! Właśnie w tamtym czasie relacja rozpadła się!

Kylie Jenner i Travis Scott wrócą do siebie jeszcze raz?

Kylie i Travis zrywali ze sobą już kilkukrotnie w czasie tych 2,5 roku. I zawsze dotąd do siebie wracali. W międzyczasie były ślubne plany, ale także podejrzenia o jego zdrady, awantury... Jednak ich miłość w końcu wygrywała. Czy tak będzie i tym razem?

Podobno para bierze pod uwagę możliwość ponownego zejścia się. Nie da się jednak nie zauważyć, że na weselu Justina i Hailey Bieberów w Karolinie Południowej celebrytka była tylko z córeczka Stormi i nie wyglądała na choć trochę zasmuconą swoim stanem singielskim. Na miejscu świetnie bawiła się z Jadenem Smithem (który od lat jest jej przyjacielem i podobno nikim więcej na pewno nie będzie) i innymi znajomymi.

Myślicie, że dla tego związku jest jeszcze nadzieja? Trudno nie pamiętać, że relacja Kylie i Travisa trwała zaledwie kilka miesięcy, kiedy właścicielka Kylie Cosmetics zaszła w ciążę. Celebrytka i raper bardzo starali się stworzyć małej Stormi kochający dom i kompletną rodzinę, ale może jednak to nie jest TA miłość do końca życia?

NAJNOWSZE