Kylie Jenner do Jordyn Woods po aferze z Tristanem: "Boję się ciebie"! [VIDEO]

2019-06-21 13:29
Kylie Jenner w Keeping Up With The Kardashians
Autor: YouTube.com/Keeping Up With The Kardashians

Jak wyglądała rozmowa Kylie Jenner z Jordyn Woods po wypłynięciu skandalu z udziałem przyjaciółki celebrytki? Co dokładnie Kylie powiedziała Jordyn, kiedy dowiedziała się, że ta uwiodła partnera i ojca dziecka Khloe Kardashian? Jej słowa były mocne i bardzo celne! Zobaczcie, jak na słowa Jenner zareagowały jej siostry!

Kilka miesięcy temu tą historią żył cały świat! No... może raczej cały świat fanów sióstr Kardashian i Jenner, ale to przecież ładnych kilkadziesiąt milionów ludzi!

Kiedy w lutym 2019 media obiegła informacja, że Jordyn Woods przespała się z Tistanem Thompsonem, stało się jasne, że to będzie mega skandal! I oczywiście tak się stało. Od tej pory narosło wiele plotek wokół całej sytuacji. Część z nich została zdementowana przez jedną bądź drugą stronę (bo od tamtego feralnego momentu o jednej wspólnej stronie już mówić nie można).

Co naprawdę się wydarzyło?

Ze szczątkowych informacji, jakie pojawiły się w mediach, wynika, że Jordyn Woods i Tristan Thompson spotkali się przypadkiem w klubie, po czym poszli z całą ekipą znajomych do niego na after party. Świadkowie twierdzili, że na miejscu Jordyn i Tristan kleili się do siebie, a ona tańczyła z podtekstem erotycznym na jego kolanie. Para miała się też całować i według niektórych doniesień - uprawiać seks.

Jordyn Woods najpierw nie powiedziała Kardashiankom o pocałunku, potem twierdziła, że nie pamięta, co zaszło między nią a Tristanem, a ostatecznie zarzekała się, że nie zaszło nic. Khloe Kardashian publicznie oskarżyła Jordyn o rozbicie jej rodziny, a potem napisała na Twitterze, że winny wszystkiemu jest Tristan. Z kolei Kylie Jenner zerwała przyjaźń z Woods, ale nie wyrzuciła jej ze swojego domu dla gości.

Dotychczas nie było wiadomo do końca, kto jak zareagował na skandal z Jordyn i Tristanem w rolach głównych, i co działo się w tym czasie między sławnymi siostrami. Teraz wszystko wyjaśnia się w Keeping Up With The Kardashians, bo oczywiście w samym sercu afery kamery KUWTK były rozgrzane do czerwoności!

Reakcja sióstr Kardashian i Jenner na zachowanie Jordyn Woods

W sieci pojawił się fragment najbliższego odcinka Z Kamerą u Kardashianów, który w amerykańskiej telewizji premiery doczeka się w niedzielę, 23.06.2019. W nagraniu widzimy rozmowę między Kim Kardashian, Khloe Kardashian i Kylie Jenner. Dziewczyny jedzą wspólny posiłek w kuchni i rozmawiają o Jordyn Woods. Khloe stwierdza, że kolejna zdrada niewiernego Tristana Thompsona nie była dla niej wielkim zaskoczeniem. Rozczarowało ją za to zachowanie tak zaufanej osoby, jak Jordyn!

Wszystkie wiedziałyśmy, do czego jest zdolny Tristan. Zobaczcie, co zrobił, kiedy byłam w 9. miesiącu ciąży. Ale wiedziałam, kim on jest. Nigdy jednak nie spodziewałam się, że ona jest taka sama.

- powiedziała Khloe, a Kim zgodziła się z nią, że nikt z rodziny nie mógł uwierzyć, że to prawda, kiedy plotki pojawiły się w sieci. Jak zachowała się Kylie Jenner, gdy dowiedziała się, co się stało?

Zadzwoniłam do niej, a ona właściwie nic nie powiedziała. Cały czas tylko płakała. Powiedziałam jej: "Boję się ciebie teraz. Jesteś zdolna do tego, by obudzić się następnego rana z uśmiechem na twarzy". I powiedziałam jej wszystko, o czym rozmawiałyśmy: "nie myślałaś o True, o Khloe, o mnie. Myślałaś tylko o sobie. Zobacz, co zrobiłaś! Jeśli jesteś w stanie zrobić coś takiego mojej rodzinie, mnie, to to jest problem.

- stwierdziła Kylie. Kim dodała, że ważne w całej historii jest także to, jak Jordyn zachowała się po fakcie.

Ona nigdy nie powiedziała przepraszam. Ja sterczałabym pod drzwiami Khloe z błagalnym wzrokiem i mówiła: "K***a! Nie wiem, co ja odpie***liłam! Cholera, jestem pie***oną idiotką!"

- wyjaśniła Kim Kardashian.

Jak już dziś wiemy, zamiast sterczeć pod drzwiami Khloe Kardashian, Jordyn Woods wolała ten czas spędzić na talk show Jady Pinkett Smith i brać internautów na litość, opowiadając swoją wersję wydarzeń.

Zobaczcie video!

NAJNOWSZE