Kylie Jenner rozbiła bank polubień! Fani oszalali na punkcie tego zdjęcia Stormi

2021-06-02 22:02 es
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Minęły trzy lata, odkąd Kylie Jenner została mamą. Gwiazda łączy wychowywanie Stormie z obowiązkami biznes woman. Imperium kosmetyczne celebrytki rozwija się coraz prężniej. Kylie Jenner zaczynała od kosmetyków, a teraz sprzedaje także produkty do pielęgnacji. Potwierdzają się plotki, że zamierza podbijać rynek dziecięcy. Najnowsze zdjęcie Stormi to doskonała reklama Kylie baby. Zdjęcie młodej celebrytki podbiło Instagram!

Osiągnięcia Kylie Jenner robią wrażenie. Gwiazda ma zaledwie 23 lata, a już niewiele brakuje jej do bycia miliarderką! Oczywiście wiele zawdzięcza swoim korzeniom. Celebrytka jest najmłodszą z sióstr Kardashian Jenner. Dorastała na oczach całego świata, ponieważ brała udział w reality show Keeping Up With The Kardashians.

Celebrytka sprytnie wykorzystała swoją popularność i przemieniła ją w zarobki. Produkty Kylie Cosmetics cieszyły się wielkim zainteresowaniem od samego początku istnienia tej firmy. Na fali popularności powstała kolejna. Kylie Skin oferuje produkty do pielęgnacji.

Niedawno pojawiły się plotki, że Kylie Jenner zamierza wystartować z kolejnym projektem. Zdaje się, że na Instagramie widzimy pierwsza reklamę Kylie Baby.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Córka Kylie Jenner reklamuje jej nową firmę

Kylie Jenner wie jak łączyć rodzicielstwo z biznesem. Opublikowała na Instagramie zdjęcie Stormi w kąpieli. I jest to coś absolutnie uroczego! Te sprężynki na głowie dziewczynki wyglądają kapitalnie.

Zdjęcie córki Kylie Jenner w kąpieli w kilka godzin zebrało prawie 7 milionów serduszek! Stormi ma zadatki na rasową celebtytkę.

Na zdjęciu córki Kylie Jenner oznaczyła swoja nową markę, Kylie Baby. Chociaż na jej oficjalnym profilu jeszcze niczego nie ma, już obserwuje go ponad 300 tysięcy osób. Będzie kolejny, wielki hit?

NAJNOWSZE