Kylie Jenner chce mieć siedmioro dzieci! Kiedy druga ciąża?

2020-04-05 13:02 kp
Kylie Jenner i Stormi
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani Kylie Jenner z zaskoczeniem i sporym podziwem obserwowali przemianę celebrytki, do której doszło po narodzinach Stormi. Okazało się, że Kylie świetnie odnajduje się w roli mamy i ani trochę nie tęskni za niezobowiązującym trybem życia. Co więcej - Kylie ma poważne plany macierzyńskie. Wyobrażacie ją sobie z TAKĄ gromadką?

Gdy dwa lata temu na świat przyszła mała Stormi, życie Kylie Jenner wywróciła się do góry nogami. Celebrytka całą ciążę spędziła z dala od mediów i wielkim znakiem zapytania było to, jak odnajdzie się w nowej rzeczywistości. Szybko okazało się, że macierzyństwo sprawia jej wiele przyjemności. Dziś na jej Instagramie regularnie możemy oglądać zdjęcia dziewczynki.

Kylie Jenner nigdy nie ukrywała przy tym, że chciałaby dla Stormi rodzeństwa. Sprawa nieco skomplikowała się po jej rozstaniu z Travisem Scottem, jednak Kylie nie zmienia swoich planów.

Kylie Jenner i jej plany macierzyńskie

Okazuje się, że Jennerka wyobraża sobie siebie w towarzystwie pokaźnej gromadki dzieci.

Chcę siedmioro dzieci, ale nie teraz. Ciąża to nie tylko żart, to poważna sprawa i jest trudna, nie jestem jeszcze na to gotowa.

- powiedziała ostatnio celebrytka.

Wyobrażacie to sobie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
this pic makes me happy Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
Wyświetl ten post na Instagramie.
my mini 🤍🤍 Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
NAJNOWSZE