Kylie Jenner, Travis Scott

i

Autor: Cover Images/East News

Kylie Jenner będzie miała syna?! Fani twierdzą, że znają płeć dziecka

2021-08-26 10:18

Odkąd pojawiła się informacja, że Kylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka, media śledzą każdy jej ruch, a fani próbują dowiedzieć się więcej szczegółów z życia celebrytki, jak np. odgadnąć płeć dziecka. Jak donoszą zagraniczne media, internauci mają już swój typ. Podobno udało im się znaleźć dowód na to, że mała Stormi będzie miała brata!

Kylie Jenner po raz drugi zostanie mamą. Ta wiadomość została potwierdzona przez magazyn People, jednak nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia ze strony samej zainteresowanej, czy Kylie Jenner. Niektórzy więc wiadomość biorą z dystansem, a inni natomiast zaczynają szukać jakichkolwiek wskazówek na to, że Kylie faktycznie jest w ciąży.

Ostatnia fotka, jaką udostępniła w social mediach Kylie to zdjęcie jej córki z podpisem „ulubiona dziewczynka”. Niewinne zdjęcie uruchomiło lawinę pytań. Niektórzy fani twierdzili nawet, że właśnie poznali odpowiedź na pytanie o płeć dziecka.

Według nich Kylie spodziewa się synka! Skąd to wiedzą? Dużą wskazówką miało być niebieskie serce tuż za opisem pod fotką. Internauci stwierdzili, że dodana przez celebrytkę emotka w kolorze niebieskim, jest dowodem na to, że Kylie urodzi chłopca, a mała Stormi będzie miała brata.

Stormi jest twoją ulubioną dziewczynką, bo teraz będziesz miała chłopca?

– pytał jeden z internautów.

Więc mówisz, że to chłopiec?

- pytał kolejny.

Myślicie, że fani faktycznie odkryli sekret Kylie Jenner, czy trochę ich poniosła fantazja? ?

Czy znasz Kylie Jenner lepiej niż Travis Scott?

Pytanie 1 z 13
Jakiego koloru jest szczoteczka do zębów Kylie Jenner?
ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE