Bistro Placek Chrupiący - Namysłów

i

Autor: Facebook

Kuchenne Rewolucje, Namysłów: Choroba Marka poruszyła widzów! "Wiem, co to ból!"

2018-05-25 10:00

Bistro Placek Chrupiący i pan Marek poruszyły serca widzów! Choroba właściciela restauracji w Namysłowie zmieniła jego życie.

Finał nowego sezonu Kuchennych Rewolucji można uznać za bardzo udany! Kuchenne Rewolucje w Namysłowie pomogły niezwykłej osobie - panu Markowi. Choroba właściciela Bistro Placek Chrupiący o mało co nie wyeliminowała go z branży. Na szczęście na miejscu pojawiła się Magda Gessler!

Na co choruje pan Marek z Namysłowa? Gdy Magda Gessler przybyła do Bistro Placek Chrupiący, wtedy jeszcze Baru Krupniok, okazało się, że choroba właściciela uniemożliwia mu skuteczne prowadzenie restauracji. Złe diagnozy lekarskie nie tylko zrujnowały pana Marka finansowo, ale i odebrały mu zapał do pracy. A zamknięcie restauracji byłoby wielką stratą. Okazało się bowiem, że walczący z chorobą pan Marek ma wielki, kulinarny talent. Tym razem Magda Gessler nie mogła narzekać na jedzenie.

Warto dodać, że po powrocie do Bistra Placek Chrupiący w Namysłowie Magda Gessler nie miała do jedzenia żadnych zastrzeżeń. Właściciel, który trzymał wsparcie w chorobie, odzyskał siły i chęci do działania! To był odcinek godny finału.

Pozostaje tylko... wybrać się w podróż do Namysłowa!

WSZYSTKO o Rolnik szuka żony 8 | ESKA XD - Hotplota #34
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE