Kuba Wojewódzki nie może sprzedać Bentley'a! Cena? Powalająca!

2019-03-07 10:18
Kuba Wojewódzki
Autor: www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official, TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki próbuje sprzedać 4-letni samochód za cenę niemałego domu czy dużego mieszkania! Czy uda mu się pozbyć Bentley'a, który już wymienił w swoim garażu a nowy model? Za taką kasę chyba nie będzie łatwo... Sprawdźcie szczegóły oferty, jaką wystawił Kuba Wojewódzki. Ale najpierw usiądźcie... ;)

Kuba Wojewódzki to zdeklarowany miłośnik aut. Drogich, luksusowych, sportowych aut - dodajmy. Showman wcale się z tym nie kryje, a śmiało można powiedzieć, że się z tym wręcz obnosi. Jak i z wieloma innymi rzeczami... ;)

>> Kuba Wojewódzki pozuje nago w wannie. Nie mówcie, że nie chcieliście tego zobaczyć

Okazuje się jednak, że jego nazwisko plus media społecznościowe nie wystarczą, by sprzedać auto. Dlaczego nikt nie chce kupić Bentley'a Kuby Wojewódzkiego?

Śmierć Keitha Flinta
Keith Flint

Autor: Rogan Macdonald/Eyevine/East News

Keith Flint z The Prodigy tuż przed śmiercią był w świetnym humorze! Nowe szczegóły!

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo sprzedać samochód. Zwłaszcza taki o wartości niemałego domu z ogrodem! Kuba Wojewódzki w styczniu wystawił na sprzedaż swojego Bentley'a Continental GT z 2015 roku. Auto w wersji sport jest ponoć w idealnym stanie, a jego cenę sam showman ocenia jako "przystępną".

Jaka to jest przystępna cena w przypadku 4-letniego Bentley'a? Jak podaje Fakt, Wojewódzki chce sprzedać samochód za 580 tysięcy złotych! Ok, dodajmy - dla kontekstu - że nowe auto tej klasy kosztuje ok. 1,5 mln złotych, jednak mało kto decyduje się na kupno używki w takiej cenie! I chyba nawet zabawne zdjęcie z Kubą w bagażniku nie bardzo to zmienia...

NAJNOWSZE