Kuba Wojewódzki KĄPIE SIĘ W PIENIĄDZACH! DOSŁOWNIE! [FOTO]

2021-12-01 6:50 RD
Kuba Wojewódzki kąpie się w pieniądzach
Autor: Instagram / Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki kąpie się w pieniądzach

Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki lubi wzbudzać kontrowersje. Tak było i tym razem. W mediach społecznościowych zamieścił on zdjęcie, na którym kąpie się w pieniądzach… dosłownie! Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Kuba Wojewódzki znany jest z kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi, które szerokim echem odbijają się we wszystkich mediach. Ostatnia ‘aferka’ z jego udziałem to ta po wizycie w studiu Dzień Dobry TVN. To tam dziennikarz miał nieprzychylnie wypowiadać się o innych gwiazdach stacji. Kuba na swój instagramowy profil wrzucił również post, z którego wynikało, że jego program znika z anteny telewizji TVN. Finalnie okazało się, że wszystko było to prowokacją. Na Kubę wylała się fala negatywnych komentarzy. 

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Teraz dziennikarz kolejny raz zaskakuje. Opublikował zdjęcie, na którym widać go siedzącego w wannie z książką WILL w rękach. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że w wannie, na wodzie rozsypane są dziesiątki banknotów po 100 Euro każdy. 

Jak mawia jeden z bohaterów filmu Bad Boys ~ Pierwszy milion trzeba wyprać... 💸

Czytam jego autobiografie @willsmith w nadziei że on przeczyta moją... 😎

pisze Wojewódzki na Instagramie. 

Fani próbowali doliczyć się ile pieniędzy w wannie ‘wyprał’ Kuba, ale zdania są naprawdę podzielone. Ale wiecie, że jest też jedna opcja, nie? To po prostu mogły być fałszywe banknoty. Takich używa się np. jako rekwizyty w filmach. ;)

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?
NAJNOWSZE