Którą TOP MODEL jesteś? Rozwiąż nasz QUIZ, by się przekonać!

2019-09-28 14:09
Anka Rubik, Ashley Graham, Natalia Siwiec
Autor: East News

Anja Rubik? Ashley Graham? Natalia Siwiec? A może jeszcze ktoś inny? Weźcie udział w naszym quizie, by przekonać się, do której top model Wam najbliżej! Odpowiedzcie na tylko pięć prostych pytań, by poznać swoje modelingowe przeznaczenie!

Praca modelki to bardzo ciekawy zawód. Pozwala podróżować, poznawać ciekawych ludzi i zdobyć sporą popularność. Można współpracować z najlepszymi projektantami i fotografami, wizażystami i fryzjerami. No a do tego, kiedy jest się dobrą, zarabia się kupę kasy, którą potem można wydawać na domy, samochody i egzotyczne wakacje.

Idealnym przykładem wspaniale rozwijającej się kariery, która zaowocowała szczęściem w życiu osobistym jest Hailey Bieber, która właśnie szykuje się do drugiego ślubu z bożyszczem milionów młodych kobiet na świecie, Justinem Bieberem!

>> Justin i Hailey Bieber biorą drugi ślub. 15 powodów dla których to nietypowy związek!

Nic dziwnego, że wiele dziewczyn i kobiet marzy o karierze modelki. Niektóre nawet fantazjują o tym, jak by to było być konkretną osobą! I stąd właśnie popularność programów typu Top Model. 8. edycja show rozkręca się na dobre i wygląda na to, że niebawem wyłoni kolejną gwiazdę wybiegów oraz kampanii reklamowych!

Gdybyście mogli puścić wodze fantazji i stać się którąś modelką, to kto by to był? Cara Delevingne? Gisele Bundchen? Anja Rubik? Jakaś inna gwiazda wybiegów? A może fotomodelka? Natalia Siwiec? Joanna Krupa? Hailey Bieber?

A która z top modelek to Wasze alter ego? Którą modelką moglibyście równie dobrze się urodzić? Która pasuje do Was charakterem i osobowością? Rozwiążcie nasz quiz, by się przekonać!

NAJNOWSZE