Która Kardashianka jest najtrudniejsza we współpracy? Szczera Kris Jenner nie owija w bawełnę

2021-06-18 12:31 AM
Kris Jenner
Autor: Backgrid/East News

Rodzina Kardashian/Jenner dostarcza nie tylko fanom, ale także sobie nawzajem sporej dawki rozrywki. Każda z sióstr miewa szalone pomysły, a utrzymać to wszystko w ryzach bywa nie lada wyzwaniem. Przekonała się o tym Kris Jenner, która jako głowa klanu stara się sprawować pieczę nad karierami swoich pociech. Bywa trudno. Kris zdradziła, kto bywa najtrudniejszy we współpracy. Domyślacie się, kto to może być?

Kris Jenner już dawno temu została nazwana momagerem. 65-letnia Kris jako mama sióstr Kardashian/Jenner oraz rodzynka w rodzinie Roba Kardashiana, stara się nie tylko otoczyć ich matczyną opieką, ale także pomóc im w biznesach. A to nie lada wyzwanie, bo każdy z nich prowadzi osobną markę.

Jakby tego było mało, to przecież Kris Jenner była także jednym z producentów rodzinnego reality show Z kamerą u Kardashianów. To od niej zależało wiele ważnych decyzji.

W ostatniej rozmowie z prezenterem Andym Cohenem Kris zdradziła, z którą z jej córek najlepiej się współpracuje, a z kim jest to dość trudne.

Sonda
Najfajniejsza jest...

Kris Jenner podczas wywiadu nie owijała w bawełnę i szybko stwierdziła, że najtrudniejsza do współpracy jest… Kourtney, a najłatwiej można się dogadać z Kendall.

Kris Jenner zdradza, która z sióstr Kardashian/Jenner robi największe problemy

Podczas rozmowy Cohen nie unikał trudnych pytań, w pewnym momencie poprosił, aby Kris zdradziła, z kim z jej dzieci pracuje się najłatwiej, a z kim najtrudniej. Podczas rozmowy obecne były również same zainteresowane, które doskonale wiedziały, jakich odpowiedzi udzieli im mama.

No cóż, jeśli mam być szczera…

- zaczęła Kris.

Już wiem, zaczniesz od najtrudniejszej...

– wtrąciła Kourtney z uśmiechem, dodając:

Bo nie chcę robić rzeczy, jeśli nie jest to coś, czego naprawdę chcę. Moja odpowiedź brzmi NIE na większość rzeczy. A jeśli mam się czegoś podjąć, to chcę znać każdy szczegół tego, o co mnie proszą.

 – wytłumaczyła siebie samą Kourt.

A z kim pracuje się najlepiej? Jako najłatwiejszą we współpracy, Kris wymieniła Kendall Jenner.

Myślę, że z Kendall współpracuje się najłatwiej. Była także dzieckiem, które w wieku siedmiu lat kładło się co wieczór do łóżka i mówiło: Skończyłam na dzisiaj mamusiu. Mój pokój jest czysty.

– zachwalała modelkę Kris.

Domyślaliście się, że to Kourtney jest najtrudniejszą z Kardashianek, jeśli chodzi o współpracę?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
NAJNOWSZE