Kto wygra Taniec z Gwiazdami 10? Wyniki finału są już znane?! Sprawdźcie!

2019-11-22 10:00 nk
Taniec z Gwiazdami 10, półfinał
Autor: WBF

Wielkimi krokami zbliża się finał najpopularniejszego tanecznego show w Polsce! Czy zwycięzca Tańca z Gwiazdami 10 jest już znany? Która para wygra jesienną edycję TzG 2019? I skąd wiadomo, że właśnie ta? Sprawdźcie, kto wygraną ma już najprawdopodobniej w kieszeni i kto ma największe szanse na dotarcie do finału Tańca z Gwiazdami 10!

Od września 2019 w Polsacie śledzimy taneczne zmagania celebrytów i ich profesjonalnych partnerów. Początkowo par w Tańcu z Gwiazdami 10 było aż 11. Większość z nich już jednak pożegnała się z konkursem. Decyzją jurorów, a przede wszystkim widzów z show odpadło sporo osób, które należały do faworytów. A to czyni rywalizację na parkiecie coraz ciekawszą.

Wielki finał Tańca z Gwiazdami 10 odbędzie się na żywo już 22 listopada 2019 roku, oczywiście o 20:00. Wtedy właśnie na parkiecie zmierzą się dwie najlepsze - zdaniem jurorów i widzów - pary tego sezonu. Do tego wyjątkowego wieczoru pozostał już mniej, niż tydzień. Za nami półfinał zmagań, w którym odpadły Monika Miller i Magda Bereda, a przed nami - w najbliższy piątek, 15 listopada - półfinał Tańca z Gwiazdami 2019! My tymczasem z dużym prawdopodobieństwem możemy już ogłosić, kto wygra Taniec z Gwiazdami!

Taniec z Gwiazdami 10: wyniki finału już znane?

Skąd znamy prawdopodobne wyniki finału Tańca z Gwiazdam 2019? O żadnym przecieku oczywiście nie może być mowy - w końcu wszystko odbywa się na żywo, a decydują widzowie. Jednak my mamy bardzo dobrze zorientowanych informatorów, czyli... Was! Od samego początku zachęcamy Was - widzów tanecznego show - do głosowania w naszej sondzie na parę, która Waszym zdaniem ma największą szansę na zwycięstwo.

Aktualne wyniki głosowania (po oddaniu głosu) możecie zobaczyć tutaj:

W momencie aktualizowania tego artykułu [15.11.2019] zdecydowanie większą szansę na zwycięstwo mają Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Damian Kordas i Janja Lesar zostają w wynikach naszej sondy sporo w tyle, mając niewiele ponad połowę głosów zdobytych przez Basię i Jacka.

Warto jednak wspomnieć, że kiedy pisaliśmy ten artykuł tuż po ćwierćfinale show, awans Damian Kordasa do finału wydawał się mało prawdopodobny. 40%, głosów mieli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. a drugie miejsce w naszym głosowaniu zajmowali Sandra Kubicka i Adam Adamonis z wynikiem 17%. Damian Kordas w parze z Janją Lesar, którzy mieli wówczas 14% Waszych głosów.

Dodajmy jeszcze, że Wasze wcześniejsze typy sprawdzały się - Monika Miller i Jan Kliment oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko mieli najmniej głosów tuż przed 8. odcinkiem Tańca z Gwiazdami 10!

Komu kibicujecie?

NAJNOWSZE