Księżniczka Charlotte tęskni za szkołą! Na jaki przedmiot czeka?

2019-08-13 15:29 AM
Książę William, Kate Middleton, książę George, księżniczka Charlotte
Autor: agefotostock/East News

Księżniczka Charlotte we wrześniu pójdzie do nowej szkoły. Mała Charlotte nie ma się jednak czego obawiać, do tej samej szkoły chodzi jej brat. No i... już ma swoje ulubione przedmioty!

Jesień dla 4-letniej księżniczki Charlotte będzie czasem zmian. Córką księżnej Kate i księcia Williama już coraz więcej rozumie i coraz częściej pokazuje różki. Charlotte przyznała nawet, że już teraz tęskni za szkołą i nie może się doczekać aż będzie uczestniczyć w szkolnych zajęciach. Jakie konkretnie przedmioty miała na myśli księżniczka?

KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE JUŻ MA SWÓJ ULUBIONY PRZEDMIOT?

We wrześniu księżniczka Charlotte pierwszy raz pójdzie do nowej szkoły. Na szczęście Charlotte nie ma powodów do obaw, w pobliżu niej będzie czuwał jej starszy brat książę George. Pałac Kensington poinformował, że księżniczka będzie uczęszczać do Battersea w Thomas, czyli do tej samej szkoły, co jej brat.

„Cieszymy się, że książę i księżna Cambridge zdecydowali, że księżniczka Charlotte dołączy do swojego brata, księcia George'a. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie jej i wszystkich nowych uczniów we wrześniu”. - mówił w oświadczeniu dyrektor szkoły.

Jak podają brytyjskie źródła, mała Charlotte jest podobno niezwykle podekscytowana nową szkołą. Najbardziej cieszy się na zajęcia ze sztuki, baletu, dramatu, muzyki i języka francuskiego.

„Charlotte uwielbia tańczyć, więc być może balet już jest jej ulubionym przedmiotem. Będzie mogła chodzić również na wiele innych zajęć pozaszkolnych takich jak np. szermierka, garncarstwo czy ogrodnictwo”. - informuje źródło.

Już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy portret księżniczki Charlotte z pierwszego dnia szkoły!

 

Zobacz też: 

NAJNOWSZE