Księżna Kate wzięła dzieci na regaty. Charlotte pokazała wszystkim język!

2019-08-09 16:47 AM
Książę William, Kate Middleton, książę George, księżniczka Charlotte
Autor: agefotostock/East News

Dzieci z rodziny królewskiej potrafią rozbawić do łez. Największą uwagę zwraca książę George, ale to księżniczka Charlotte potrafi pokazać charakterek...

Księżna Kate i książę William zabrali ostatnio swoje dzieci na regaty królewskie. Jak zwykle największą uwagę przykuły królewskie dzieci, które są urocze. Książę George najbardziej przykuwa uwagę z całej trójki, księżniczka Charlotte ma charakterek i nie boi się go pokazywać, a najmłodszy książę Ludwik wciąż się śmieje.

KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE KOLEJNY RAZ POKAZAŁA CHARAKTER

Zatrzymajmy się jednak przy Charlotte. Już wcześniej, np. na ślubie wujka (księcia Harry'ego) pokazała, że nie da sobie wejść na głowę, pokazując niektórym język. Tym razem zrobiła to samo! Dzieci towarzyszyły rodzicom podczas królewskich regat. Po wyścigu księżna Kate i księżniczka Charlotte pojawiły się w oknie nad scenę, gdzie wręczane były nagrody. Kate chciała zachęcić córkę do pomachania poddanym. Jednak Charlotte chyba nie miała na to ochoty i zamiast pomachać pokazała język!

Fani na szczęście zrozumieli, że Charlotte to 4-letnie dziecko i wszyscy wybuchnęli śmiechem. Jeden z obserwatorów krzyknął nawet, jak bardzo kocha małą Charlotte. Cała sytuacja rozbawiła także księżną Kate. Żeby było śmieszniej, książę George zaprezentował się bez zębów!

Pozostaje czekać, aż książę Ludwik podrośnie, ciekawe czym on będzie nas bawił?

Księżniczka Charlotte
Autor: Rex Features/East News
Książę George
Autor: SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE