Drake obrywa za tatuaż z The Beatles! Faktycznie przesadził?

2019-08-13 13:50
Drake 23.05
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Drake nie zdążył jeszcze oficjalnie pochwalić się swoją nową dziarą, a już spadła na niego fala krytyki. Fani The Beatles, których raper umieścił na swoim najnowszym tatuażu, natychmiast zaczęli przypominać mu, gdzie jest jego miejsce... słusznie czy nie?

Drake miał ostatnio powody do radości. Raper pobił kolejny rekord, tym razem umieszczając na liście America's Billboard Hot 100's Top 10 najwięcej w historii numerów z jednej płyty - aż siedem utworów z krążka Scorpion znalazło się w rankingu jednocześnie. Drake pokonał tym samym samych The Beatles, do których dotąd należał najlepszy wynik w tej kategorii.

Jak już pokazywaliśmy na Hotplota.pl, z tej okazji Drake zrobił sobie nowy tatuaż, na którym umieścił swój wizerunek tuż przed słynną czwórką przechodzącą przez ulicę na słynnej okładce płyty Abbey Road. Okazuje się, że pomysł ten nie wszystkim się spodobał.

>> Drake ma tatuaż z Beatlesami! Tak świętuje nowy rekord

Drake lepszy niż The Beatles? Nie według internautów

Tatuaż Drake'a nie spodobał się znacznej części internautów, których zdaniem raper nieco przesadził w swojej radości z pokonania The Beatles. Krytycy dali wyraz swojemu niezadowoleniu na Twitterze.

The Beatles mają więcej singli z pierwszym miejscem i więcej sprzedanej muzyki niż ktokolwiek w historii, mają też więcej albumów numer 1 niż ktokolwiek w historii. Nadal sprzedają miliony każdego roku i osiągnęli to bez streamingu! Jedyne miejscem, w którym pokonał Beatlesów, jest jego własny umysł!

- napisał jeden z oburzonych internautów.

Narcystyczny tatuaż. Jeśli ktokolwiek będzie pamiętał o Drake'u za pięćdziesiąt lat, cofnę swoje słowa.

- stwierdził ktoś inny.

Drake pokonał The Beatles tylko w Top 10. Na pierwszym miejscu wygrywają 20 do 6. Usuń ten głupi tatuaż i zdejmij uśmieszek z twarzy.

Dodatkowo oni sami pisali swoje teksty i muzykę.

- dodały kolejne osoby.

Twitter zaroił się od tego typu komentarzy! Wy też uważacie, że Drake pospieszył się ze swoim triumfem?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Nobody: Me: Somebody play Whole Lotta Red Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)
NAJNOWSZE