Księżna Meghan urodzi dziecko z publicznym szpitalu! Zrezygnowała z drogiej kliniki!

2019-05-01 16:17 DR
Meghan Markle (25.04.2019)
Autor: Rex Features/East News

Narodziny kolejnego Royal Baby to temat numer jeden od dłuższego czasu. Nie ma co się dziwić. W końcu poród księżnej Meghan zbliża się coraz większymi krokami. Każda, nawet najskromniejsza, informacja dotycząca tej sprawy jest dla fanów rodziny królewskiej na wagę złota. Ostatnio pojawiły się wiadomości, że Meghan zrezygnowała z drogiej kloniki ginekologicznej na rzecz małego, publicznego szpitala.

Księżna Meghan bardzo lubi zaskakiwać swoich fanów, a także miłośników rodziny królewskiej. Niejednokrotnie pokazała już, że niektóre zwyczaje jej po prostu nie pasują i nie ma zamiaru dostosowywać się do całej reszty. Mimo tego niejednokrotnie mówiło się, że Meghan jest ulubienicą królowej Elżbiety II. Jako niezależna kobieta z Ameryki Meghan postanowiła między innymi, że nie pójdzie w ślady księżnej Kate i nie stanie przed fotoreporterami tuż po porodzie z dzieckiem na rękach. Fotka Royal Baby ma pojawić się na oficjalnym profilu na Instagramie Meghan i Harry’ego.

Ostatnio pojawiły się też informacje dotyczące miejsca porodu. Nie będzie to – jak w przypadku porodów Kate - prywatna placówka Lindo Wing w szpitalu St Mary’s, gdzie jedna noc ma kosztować nawet 11 tysięcy dolarów. Meghan zdecydowała, że jej dziecko przyjdzie na świat w małym, publicznym szpitalu w Frimley Park. Jest on oddalony zaledwie 30 minut drogi od Frogmore Cottage. Z wyboru Meghan płyną same plusy – jednym z nich jest cena. Rodzina królewska bowiem nie wyda grubych tysięcy na opiekę medyczną. Ta zapewniona będzie za darmo – jak dla każdego innego Brytyjczyka – przez najlepszych specjalistów.

OMG! TEŻ CHCEMY TAKI PREZENT...
Prezent dla Tygi

Autor: instagram.com

Kylie Jenner ma jeszcze jeden prezent dla Travisa Scotta! Tydze zakręci się łza w oku

Co sądzicie o takiej postawie księżnej Meghan?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE