Księżna Kate jest w ciąży? Ten strój kończy plotki na temat Royal Baby 4

2019-01-16 15:01

Ostatnio brytyjscy bukmacherzy przeżyli prawdziwe oblężenie. Wszyscy obstawiali, że Kate Middleton jest w ciąży. Najnowsze zdjęcia księżnej Cambridge zamykają temat.

W ostatnim czasie to Meghan Markle skupiała oczy opinii publicznej. Jej ciągle rosnący brzuszek przyciąga mnóstwo spojrzeń. Częścią z nich "zaraził się" brzuch księżnej Kate. Kilka dni temu brytyjscy bukmacherzy trąbili na temat kolejnej ciąży. Mnóstwo osób obstawiało, że Kate Middleton jest w ciąży.

>> Księżna Kate jest w ciąży!? Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że nadchodzi Royal Baby 4

Z pewnością nie ucieszą ich najnowsze zdjęcia, na których księżna Kate popisuje się talią osy. Ciążowego brzuszka nie stwierdzono!

Chudziutka Kate Middleton w fioletowym komplecie

Ten strój to po prostu definicja stylu księżnej Kate. Róże i fiolety to kolory, w których Kate Middleton czuje się doskonale. Mogliśmy się o tym przekonać już nie raz, bo księżna Cambridge chętnie ubiera się właśnie w te barwy.

Ubrana w fiolet księżna Cambridge odwiedziła londyńską Royal Opera House. Komplet stworzył Oscar de la Renta, światowej sławy projektant o dominikańsko-hiszpańskich korzeniach. Ubieranie strojów od projektantów tej rangi średnio pasuje do oszczędnej księżnej Kate.

Przez lata żona księcia Williama zapracowała sobie na opinię skromnej, jeśli chodzi o koszty stylizacji. Zupełnie inaczej żyje Meghan Markle, której garderoba doprowadzi kiedyś do ruiny królewski budżet...

>> Ubrania Meghan Markle kosztują fortunę! Książę Karol ma dość i ucina budżet

Zanim jednak ogłosimy, że księżna Kate wydaje fortunę na ubrania, musimy cofnąć się pamięcią o dwa lata. Właśnie wtedy po raz pierwszy Kate Middleton pokazała się w fioletowym cudeńku od Oscara de la Renta. Wystąpiła wtedy na konferencji brytyjskiej Guild of Health Writers Conference u boku księcia Williama.

NAJNOWSZE