Księżna Kate chce się spotkać z Meghan? To może być historyczna chwila!

2020-12-05 14:00 RD
Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate i Meghan Markle nie darzą się sympatią. Pojawiają się głosy, że księżna Kate ma w planach spotkanie z Meghan. Co takiego się wydarzyło, że - mimo konfliktów, o których dużo się mówiło - księżna planuje taki gest? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Gdy tylko Meghan Markle pojawiła się w rodzinie królewskiej zaczęło się mówić o tym, że nie może ona do końca dogadać się z księżną Kate. Z biegiem czasu pojawiało się coraz więcej informacji o mniejszych lub większych konfliktach, do których dochodziło pomiędzy paniami. Finalnie Meghan Markle i książę Harry wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych. I to właśnie wtedy zaczęli udzielać bardzo szczerych wywiadów. 

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 04.12.2020

W jednym z ostatnim, dla New York Times Meghan ujawniła, że w lipcu, podczas zmieniania pieluchy Archiemu poroniła. To wyznanie wstrząsnęło fanami Meghan, ale także księżną Kate, która - jak informują zagraniczne media - podobno sama postanowiła zadzwonić do żony Harry’ego. 

Poczuła, że czas nawiązać kontakt. Kate dużo pracuje z mamami i dziećmi, które doświadczyły tragedii. Teraz to jej własna szwagierka przeżywa taki ból. Wie, że ​​mimo wszystko musi pomóc. To może być historyczne spotkanie pomiędzy małżonkami, które pogodzi zwaśnione małżeństwa. Kate i William zdają sobie sprawę z tego, że teraz rodzina jest najważniejsza

informują zagraniczni dziennikarze. 

NAJNOWSZE