Zobacz, jak Kim Kardashian udekorowała dom na święta. Jest zaskakująco...skromnie

2020-12-04 21:03 es
Kim Kardashian
Autor: PAP/EPA/NINA PROMMER

Nikomu nie trzeba mówić, że w rodzinie Kardashian Jenner przepych jest stałym elementem życia. Nie ważne, czy to urodziny, czy święta. Wszystko jest zawsze na bogato! Dlatego tegoroczne dekoracje świąteczne w domu Kim Kardashian zaskakują. Jest...skromnie!

W rodzinie Kardashian Jenner każdą okazję celebruje się do granic możliwości. Z okazji urodzin wyprawia się u nich gigantyczne przyjęcia. Halloween? Mnóstwo dekoracji i co najmniej kilka imprez. Jednak prawdziwe szaleństwo jest w okresie świątecznym.

Romy sióstr Kardashian Jenner zmieniają się w chatki rodem z bajkowego bieguna północnego zamieszkiwanego przez samego świętego Mikołaja. Według informacji zagranicznych mediów nawet pandemia nie jest w stanie zabić świątecznego ducha u Kardashianek. Jeśli wierzyć doniesieniom zza oceanu, Kim Kardashian zamierz w tym roku wydać na święta fortunę.

Gwiazda pokazała domowe dekoracje. Jest zaskakująco...skromnie!

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Tak wygląda dom Kim Kardashian na święta

W tym roku Kim Kardashian postawiła na minimalizm. Odważymy się nawet napisać, że jest...skromnie. Oczywiście jak na standardy Kardasianek.

Jak gwiazda udekorowała dom? Oczywiście choinka - biała z mnóstwem lampek. Zamiast bombek siedzi na niej samotny elf.

Na instastories Kim Kardashian pokazała fanom, że "przywiozła Whoville do domu." W jej korytarzu możemy zobaczyć charakterystyczne, białe ozdoby.

Wygląda na to, że miasteczko, w którym psocił Grinch to w tym roku motyw świąteczny w rodzinie Kardashian Jenner!

NAJNOWSZE