Książę William - plotki, skandale i wpadki. Jak dobrze go znasz? [QUIZ]

2019-03-09 14:00
Książę William
Autor: IAN RUTHERFORD/AFP/East News

Książę William to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. W przyszłości William zasiądzie na tronie - jest drugi w kolejce po swoim ojcu, księciu Karolu. Co wiecie o przyszłym królu Wielkiej Brytanii? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Ku uciesze królowej Elżbiety jej wnuk, książę William, wyrósł na prawdziwy symbol rodziny królewskiej i sprawia wrażenie idealnego następcy tronu. William od zawsze stroni od skandali, prowadzi ułożone życie u boku Kate Middleton i jest ojcem trójki dzieci. Nic dziwnego, ze również Brytyjczycy pałają do niego niekłamaną sympatią.

Książę William od pierwszych chwil dzieciństwa dorastał w blasku fleszy, obserwowany przez cały świat. Jego matka, księżna Diana, była kochana przez tłumy, a on sam musiał bardzo szybko dorosnąć po jej stracie. Również należycie do fanów księcia Williama? Sprawdźcie swoją wiedzę na jego temat!

HOT QUIZ
Meghan Markle - hotplota.pl

Autor: East News

Meghan Markle bez tajemnic? Sprawdź, ile wiesz o księżnej Sussexu [QUIZ]

Książę William - quiz

Na hotplota.pl przygotowaliśmy quiz, który sprawdzi Waszą wiedzę na temat tego lubianego członka rodziny królewskiej. Czy książę William nie ma przed Tobą tajemnic? Odpowiedz na 10 pytań i dowiedz się prawdy!

NAJNOWSZE