Ida Nowakowska w ciąży ZACHWYCA! TA STYLIZACJA od Maffashion to sztos! [FOTO]

2021-02-27 20:04 RD
Ida Nowakowska
Autor: WBF

Ida Nowakowska jakiś czas temu na antenie Telewizji Polskiej poinformował widzów, że jest w ciąży. Teraz - jak to bywa w show biznesie - każdy ruch gwiazdy TVP jest śledzony przez fotoreporterów. Najnowsza stylizacja zachwyciła fanów. Czujne oczy niektórych z nich zauważyły, że kreacja Idy wcześniej została wybrana przez Kourtney Kardashian. To projekt autorstwa Maffashion. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Całkiem niedawno w programie “Pytanie na Śniadanie” jego prowadząca, Ida Nowakowska postanowiła ogłosić publicznie, że spodziewa się dziecka. Radości nie było końca. I jak to bywa w show biznesie teraz każdy krok prezenterki telewizyjnej jest obserwowany przez dziennikarzy i fotoreporterów. Ale to już chyba nikogo nie dziwi. Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiło się najnowsze zdjęcie gwiazdy. Ida wygląda na nim przepięknie.

Gwiazda ubrana była w przepiękną marynarkę marki Eppram, której właścicielką jest Maffashion. Stylizacja pięknie podkreślała ciążowe krągłości prezenterki. 

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

Co ciekawe taką samą stylizację jakiś czas temu wybrała popularna na całym świecie Kourtney Kardashian.

NAJNOWSZE