Książę Karol skomentował narodziny wnuczki. Próba naprawy relacji czy wymijająca odpowiedź?

2021-06-09 14:00 AM
Książę Karol
Autor: JACOB KING/AFP/East News

Relacja, jaka jest między księciem Harrym a jego ojcem, księciem Karolem pozostaje dla wielu osób wielką zagadką. Z jednej strony media huczą na temat konfliktu Meghan i Harry’ego z resztą rodziny królewskiej, a z drugiej donoszą, że syn księcia Karola ma z nim bardzo dobry kontakt. Jak jest naprawdę? To wiedzą chyba tylko oni. Ale sposób, w jaki książę Karol skomentował narodziny wnuczki, mówi sam za siebie.

Relacja, jaka jest pomiędzy księciem Harrym a księciem Karolem, jest wielką zagadką nie tylko dla fanów, ale także dla mediów. Zagraniczne tabloidy nieustannie donoszą na zmianę o konflikcie rodzinnym lub o mega dobrych relacjach między nimi.

Z jednej strony zapewniały, że nikt z rodziny królewskiej nie był zachwycony wywiadem, jaki Meghan Markle i Harry udzielili Oprah Winfrey. Podobno również swoje wielkie niezadowolenie z tego powodu miał wyrazić książę Karol. To tylko jedna z teorii na temat ich relacji.

Jednak niektóre tabloidy są przekonane, że książe Karol ma z synem bardzo dobre relacje.

Jak dokładnie jest między nimi wiedzą tylko oni. Z pewnością relacje są mocno napięte. Prawdopodobnie książę Karol nie spodziewał się, że kiedykolwiek którykolwiek z jego synów podejmie decyzję o wystąpieniu z rodziny królewskiej.

Teraz książę Harry razem z żoną Meghan Markle próbują udowodnić nie tylko światu, ale także sobie, że bez rodziny królewskiej również potrafią sobie poradzić. Para właśnie doczekała się drugiego potomka. Narodziny Lilibeth Diany sprawiły, że rodzina na chwilę zapomniała o wewnętrznych kłótniach.

Książe Karol komentuje narodziny wnuczki

W piątek 4 czerwca na świat przyszła córka pary. Zewsząd posypały się gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców, także od rodziny królewskiej.

Nie wszyscy jednak byli bardzo wylewni w komentowaniu sprawy. Zagraniczne serwisy zapytały o narodziny wnuczki księcia Karola, a co ten miał jedynie odpowiedzieć:

To taka radosna wiadomość.

Po tych słowach eksperci natychmiast zaczęli, analizować co książę Karol miał na myśli. Czy faktycznie ich relacje są mocno napięte, czy wręcz przeciwnie?

Myślicie, że to wymijająca odpowiedź, czy może nieśmiały krok ku polepszeniu ich relacji?

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE