Książę Harry złamał serce Kate i Williamowi! Po raz kolejny się od nich odciął

2020-06-03 14:02 KP
Kate Middleton i książę William, Meghan Markle i książę Harry
Autor: Rex Features/East News

Fani brytyjskiej monarchii wciąż wspominają, jak jeszcze kilka lat temu książę Harry, książę William i Kate Middleton stanowili zgrany team i razem podejmowali działania na rzecz społeczeństwa. Dziś po tamtej więzi nie ma już śladu, a książę Harry mieszka z Meghan Markle w Los Angeles. Teraz po raz kolejny przypomniał krewnym, że chce być od nich niezależny.

Gdy książę Harry przedstawił światu Meghan Markle, Brytyjczycy mieli nadzieję, że wybranka dołączy do "wspaniałej trójki" i razem z nim, Kate Middleton i księciem Williamem będzie zmieniała Wielką Brytanię. Rzeczywiście - początkowo cała czwórka kilka razy występowała razem publicznie, jednak szybko media zdominowały informacje o konflikcie między szwagierkami. Dziś Sussexowie i Cambridge'owie nie mogą być od siebie bardziej oddaleni, zarówno dosłownie, jak i w przenośni.

Informacje na temat Meghan Markle przez ostatni rok zdominowały nie tylko jej niesnaski z Kate, ale i konflikty z mediami. W końcu książę Harry i jego żona ogłosili, że opuszczają monarchię i wyprowadzają się za ocean.

Książę Harry opuszcza Kate i Williama

Od wielu tygodni brytyjskie media donoszą, że Megxit przyniósł wiele kłopotów Kate Middleton i księciu Williamowi. Według doniesień tabloidów księżna jest wykończona nadmiarem obowiązków, jaki spadł na nią po odejściu księcia Harry'ego i Meghan Markle z monarchii. Ponieważ jednak Kate i William zawsze darzyli Harry'ego ogromną sympatią, jego najnowsze posunięcie musiało być dla nich ciosem.

Książę Harry podjął w tym tygodniu decyzję o uniezależnieniu jego fundacji Endeavour Fund od prowadzonej przez Kate i Williama The Royal Foundation. Teraz organizacja Harry'ego będzie podlegała jego fundacji Invictus Games. To oczywiście znacznie ułatwi mu prowadzenie działania za oceanem, jednak z pewnością dotknęło też jego krewnych.

Myślicie, że będzie tęsknił za Londynem?

NAJNOWSZE