Książę Harry nie rozmawiał z ojcem sam na sam. Książę Karol rozczarowany

2021-04-21 10:45 mm
Książę Harry i książę Karol
Autor: Doug Peters/EMPICS Entertainment/Press Association/East News

Książę Karol miał nadzieję, że po pogrzebie swojego ojca będzie miał okazję na spokojną rozmowę z młodszym synem. Do rozmowy sam na sam prawdopodobnie jednak nie doszło! Jak donoszą brytyjskie media, książę Karol spotkał się jedynie na krótko z obydwoma synami. William i Harry rozmawiali z nim jedynie przez dwie godziny.

Jak już wiemy z wcześniejszych doniesień, krótko po pogrzebie księcia Filipa Harry wsiadł do samolotu i wrócił do Stanów Zjednoczonych, gdzie czekała na niego ciężarna żona. Meghan Markle sama nie mogła przylecieć na pogrzeb dziadka swojego męża, ponieważ zabronił jej tego lekarz. Z tych samych powodów, w każdym razie oficjalnie, książę Harry nie chciał odkładać powrotu do domu dłużej, niż to absolutnie konieczne.

Niestety tym samym Harry pogrzebał plany swojego ojca. Jak piszą brytyjskie media, książę Karol miał nadzieję na dłuższą rozmowę z synem - koniecznie w cztery oczy.

Rodzinne spotkanie we Frogmore Cottage

Karol, William i Harry spotkali się podobno zaledwie na dwie godziny. Do rozmowy syna i wnuków Elżbiety II doszło we Frogmore Cottage, w domu, w którym mieszkali Harry i Meghan, zanim podjęli decyzję o ucieczce za ocean.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Obecnie Frogmore House zajmuje księżniczka Eugenia i jej rodzina. Kuzynka Williama i Harry'ego zdecydowała się jednak zwolnić dom, aby zapewnić Karolowi i jego synom prywatność i spokój na rodzinne spotkanie. 

Czy księciu Karolowi i jego synom udało się wyjaśnić liczne nieporozumienia, jakie nawarstwiły się przez ostatni rok? Dziennikarze na Wyspach mają wątpliwości. 

Dwie godziny to za mało, żeby ojciec i bracia zdołali wrócić do normalnych rozmów

- oceniają specjaliści na łamach brytyjskich gazet. Ich zdaniem rodzina jest mocno podzielona, a między Harrym i resztą dworu jest "wiele nieufności".

Książę Harry i Meghan Markle w ciąży w 2019 roku
Autor: Facundo Arrizabalaga/Press Association/East News
NAJNOWSZE