Książę Harry i Meghan Markle marzyli o buddyjskim ślubie?! Nie mieli nic do powiedzenia

2019-09-18 13:21 AM
Książę Harry i Meghan Markle - ślub
Autor: PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Książe Harry i Meghan Markle prawdopodobnie marzyli o zupełnie innym weselu. Niestety rodzina królewska musi trzymać się sztywnych zasad!

Życie Meghan Markle i księcia Harry’ego przebiega według ściśle określonych zasad. Meghan do dzisiaj ma spory problem by zaakceptować niektóre zwyczaje panujące rodzinie królewskiej. Huczne wesele Meghan i księcia Harry’ego w 2018 roku było przygotowane do perfekcji. Nic dziwnego, w końcu było to wydarzenie na skalę światową. Teraz wychodzi na jaw, że Meghan i Harry nie do końca marzyli o takim ślubie. Jak podaje zagraniczny serwis, chcieli by na ceremonii ślubnej kazanie wygłosił Dalajlama. Jednak arcybiskup Canterbury Justin Welby, który udzielał im ślubu wykluczył przywódcę buddyjskiego, ponieważ nie jest on chrześcijaninem.

MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY UDOSTĘPNILI CYTAT DALAJLAMY

Teraz, aby pokazał, że księżna Sussex i książę Harry liczą się z naukami Dalajlamy udostępnili na Instagramie cytat buddyjskiego przywódcy, podpisując, że to cytat na nadchodzący tydzień.

„Wierzę, że na każdym poziomie społeczeństwa – rodzinnym, plemiennym, narodowym i międzynarodowym, kluczem do szczęśliwego i odnoszącego sukcesy świata jest wzrost współczucia”.

Ostatecznie na ślubie kazanie wygłosił amerykański biskup Michael Curry.

NAJNOWSZE