Kelly Clarkson nie wie, kim jest Meghan Markle? "Znam ją... to księżniczka"

2019-09-17 16:49 kp
Kelly Clarkson
Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Czy to możliwe, by popularna na całym świecie wokalistka nie miała pojęcia o tym, kim jest Meghan Markle? Kelly Clarkson zaliczyła potężną wpadkę podczas wizyty w programie Ellen DeGeneres, gdy nie potrafiła przypomnieć sobie, jak nazywa się żona księcia Harry'ego... A może wcale nie chciała sobie tego przypomnieć?

Meghan Markle wzbudza wśród fanów i celebrytów skrajne emocje - jest uwielbiana bądź nienawidzona. Do jej największych wielbicieli należą m.in. George Clooney, Serena Williams i Ellen DeGeneres, która zaprosiła ostatnio na kanapę w swoim programie Kelly Clarkson. Wygląda na to, że panie nie dogadają się w kwestii księżnej Sussexu...

Podczas jednej z gier, które prowadząca przygotowała dla wokalistki, Kelly Clarkson miała wymieniać imiona gwiazd pojawiających się na ekranie i szybko wymyślać pytania, jakie zadałaby im podczas wywiadu. Z Meghan Markle miała spory problem... przypadek?

Kelly Clarkson poniżyła Meghan Markle?

Kelly Clarkson bez żadnego problemu rozpoznała na ekranie m.in. Drake'a, Chrisa Hemswortha i Miley Cyrus. Gdy jednak zobaczyła Meghan Markle, wyraźnie się zawiesiła.

Znam ją... to księżniczka

- powiedziała.

Imię Meghan Markle piosenkarce natychmiast przypomniała Ellen DeGeneres, która jest ogromną wielbicielką małżeństwa Sussexów i wielokrotnie w samych superlatywach wypowiadała się na temat byłej amerykańskiej aktorki. Zapewne musiała być zdziwiona niewiedzą Kelly Clarkson... Jak to możliwe, by gwiazda nie znała osoby, o której od dwóch lat BEZ PRZERWY mówi cały świat?

Była w Suits. Kocham ten serial. Nie wiem, czemu nie wygląda tu jak Meghan. Może o to bym ją zapytała. Zapytałabym też, jakie są problemy w byciu księżniczką.

- stwierdziła Kelly Clarkson.

Gwiazda tu też się pomyliła - Meghan Markle nie jest księżniczką (ang. princess), jak powiedziała Kelly, a księżną (ang. duchess).

Myślicie, że naprawdę tak bardzo nie orientuje się w życiu Meghan Markle?

NAJNOWSZE