Książę Filip i królowa na nieznanym zdjęciu z prawnukami. Pokazali zdjęcie BEZ Archiego

2021-04-15 8:28 kp
EN_01282114_3890
Autor: PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Członkowie brytyjskiej monarchii dzielą się po śmierci księcia Filipa prywatnymi zdjęciami i wspomnieniami związanymi ze zmarłym. Książę Filip był dla nich przede wszystkim dziadkiem i pradziadkiem i teraz te osobiste, rodzinne momenty możemy zobaczyć na stronach rodziny królewskiej. Jednym z pierwszych zdjęć jest ujęcie z prawnukami sprzed kilku lat.

W sobotę brytyjska rodzina królewska pożegna księcia Filipa podczas ceremonii pogrzebowej w Windsorze, Zanim jednak to nastąpi, royalsi wspominają zmarłego męża królowej Elżbiety II na prywatnych zdjęciach. W chwili śmierci książę Filip miał dziesięcioro prawnuków (i jedno w drodze), które były jego ogromną dumą i dawały mu dużo radości. To właśnie zdjęcie z najmłodszymi członkami jego rodziny trafiło na Instagram Royal Family.

Każde z najważniejszych royalsów wybrało też swoje własne zdjęcie, którym podzieliło się z fanami monarchii. Na fotkach można zauważyć jednak brak dwóch istotnych osób.

>> Pogrzeb księcia Filipa: książę Harry będzie JEDYNYM członkiem rodziny bez munduru?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Książę Filip na prywatnych zdjęciach

Zdjęcie z prawnukami, które wybrała rodzina królewska, pochodzi z 2018 roku i zostało wykonane przez Kate Middleton w zamku Balmoral. Na fotografii widzimy królową Elżbietę II i księcia Filipa z siedmiorgiem ich prawnuków. Na kolanach królowej siedzi kilkumiesięczny wtedy książę Louis, a obok stoi Charlotte, która trzyma jego dłoń. Z drugiej strony widzimy księcia George'a. Książę Filip obejmuje ramieniem Islę Phillips, a ona z kolei trzyma na rękach malutką Lenę Tindall. Jej starsza siostra, Mia Tindall, stoi po prawej stronie. Na środku, za sofą, stoi najstarsze z prawnucząt, Savannah Phillips.

Monarchia wybrała tym samym zdjęcie bez Archiego, który urodził się dopiero w kolejnym roku.

W osobnym poście rodziny królewskiej możemy zobaczyć zdjęcia wybrane przez innych członków rodziny. Książę Karol pokazał czarno-białe ujęcie z 1996 roku zrobione podczas ich wspólnej gry w polo. Kolejne ujęcie pokazuje Filipa w towarzystwie księcia Williama, Kate Middleton i ich najstarszych dzieci (zdjęcie z 2015 roku), a następne - księcia Filipa i księcia Harry'ego. Fani szybko zauważyli, że Harry wybrał zdjęcie bez Meghan Markle i Archiego.

Czy to osobisty wybór księcia, czy też prośba ze strony monarchii? Nie da się ukryć, że stosunki między royalsami a Meghan Markle są bardziej niż złe po tym, jak księżna u Oprah Winfrey oskarżyła ich o rasizm i brak wsparcia. Meghan nie ukrywała tez przed swoimi znajomymi, że nie planuje wracać do Londynu. Teraz, ze względu na zaawansowaną ciążę, nie zdecydowała się na podróż na pogrzeb księcia Filipa.

NAJNOWSZE