Fryderyki 2021: Krzysztof Zalewski pocałował Ralpha Kamińskiego! Co za reakcja [WIDEO]

2021-08-06 9:40 kp
Krzysztof Zalewski i Ralph Kamiński
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

W czwartkowy wieczór w Szczecinie odbyła się gala rozdania Fryderyków 2021 - nagrody dla największych osiągnięć w dziedzinie muzyki rozrywkowej i jazzu. Na ceremonii pojawiła się cała masa cenionych polskich muzyków, w tym Krzysztof Zalewski, który odebrał aż cztery statuetki! Jego pierwsze wyjście po nagrodę zapadło w pamięć - Krzysztof Zalewski pocałował Ralpha Kamińskiego i... wyraził swoją opinię o władzy!

Wszelkie ceremonie i gale transmitowane w telewizji na żywo mają to do siebie, że są nieprzewidywalne. Tak też było podczas gali rozdania Fryderyków 2021, którą pokazywała telewizja TVN. Na scenie zobaczyliśmy najlepszych polskich muzyków, na czele z Margaret, Kasią Lins, Anią Dąbrowską, Grzegorzem Hyży, Sanah czy Tomaszem Lipińskim. Wzrok wszystkich był jednak skierowany na tych, którzy w tym roku odebrali Fryderyki, a tu rządził niepodzielnie Krzysztof Zalewski.

Krzysztof Zalewski odebrał Fryderyki 2021 w aż czterech kategoriach: dla autora roku, dla albumu roku pop alternatywny dla teledysku roku i dla producenta roku. Zdecydowanie największe poruszenie wywołało jednak jego wyjście na scenę po tę pierwszą nagrodę, którą wręczał mu Ralph Kamiński.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Krzysztof Zalewski i Ralph Kamiński - pocałunek

Wchodząc z uśmiechem na scenę Krzysztof Zalewski pocałował Ralpha Kamińskiego w usta, co wywołało powszechną euforię wśród publiczności. Muzyk tym samym opowiedział się po stronie osób LGBT, które głośno muszą walczyć w Polsce o swoje prawa i coraz częściej zmagają się z nienawiścią i dyskryminacją. By podkreślić dodatkowo swoją postawę, Zalewski - jako autor roku - zdecydował się na małą improwizację i ułożył wierszyk z użyciem hasła przeciwników partii rządzącej o pięciu i trzech gwiazdkach.

Najbardziej bezcennym momentem całego wystąpienia byłą jednak reakcja Ralpha Kamińskiego na pocałunek Krzysztofa Zalewskiego. Co nie powinno dziwić, bo Krzysztof wywołuje ogromną sympatię. Zobaczcie sami:

Przypomnijmy od razu, że Krzysztof Zalewski od kilku lat jest w związku, a w 2018 roku urodził się jego syn.

>> Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal 2021 z przesłaniem. Muzycy CAŁOWALI SIĘ na scenie!

NAJNOWSZE