Krzysztof Rutkowski zaśpiewał Mai Plich na weselu hit disco polo! Zobacz WIDEO!

2019-08-18 13:54 nk
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich
Autor: WBF

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wydali około miliona na swoje wesele. Gwiazdą wieczoru był Fisher, w którego teledysku Rutkowski i Plich wystąpili razem z synkiem w 2016 roku. Pan młody zaśpiewał razem z artystą disco polo jego hit Jesteś Aniołem. Jak wypadł występ? Zobaczcie nagranie wideo z wesela!

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich pobrali się w sobotę, 17 sierpnia 2019, w pałacu w Rozalinie. Wesele odbyło się z wielką pompą, a państwo młodzi wpakowali w nie około miliona złotych. Maja Plich zaprezentowała się w aż czterech kreacjach, a Krzysztof Rutkowski - w trzech smokingach i garniturze. Z parą młodą świętowało około 200 gości.

Krzysztof Rutkowski: śpiewający pan młody

Podczas wesele występ dała gwiazda disco polo, Fisher, który w 2016 roku zaprosił Rutkowskiego i Plich do udziału w swoim teledysku. Para, wraz ze swoim synkiem, pojawiła się w klipie Fishera do piosenki Jesteś Aniołem. I właśnie ten utwór Fisher zaśpiewał na weselu państwa Rutkowskich. Towarzyszył mu sam pan młody, który również złapał za mikrofon.

W sieci pojawiło się nagranie z wesela Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich, na którym pan młody śpiewa swojej oblubienicy. I chociaż "śpiewa" to trochę za dużo powiedziane, cała scena wyglądała bardzo romantycznie! Detektyw nawet pocałował ukochaną podczas swojego "show"!

Zobaczcie!

Zobacz też:

NAJNOWSZE