Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ŚLUB za MILION! Cztery suknie ślubne, 200 gości...

2019-08-18 8:48 nk
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich
Autor: WBF

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich po ośmiu latach zdecydowali się zalegalizować swój związek. Ślub Rutkowskiego i Plich wraz z weselem kosztowały parę około miliona złotych, z czego pół miliona pochłonęła ponoć sama biżuteria! Ceremonia odbyła się w podwarszawskim pałacu Rozalin. Poznajcie szczegóły!

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich są już małżeństwem! Para wzięła ślub po ośmiu latach związku. Ceremonia odbyła się w sobotę, 17 sierpnia 2019, w podwarszawskim pałacu Rozalin - tym samy, który znacie zapewne z programu Projekt Lady. Mnóstwo gości, wykwintne potrawy, cztery suknie ślubne i bardzo droga biżuteria - poznajcie szczegóły ślubu Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich!

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich: ślub jak z bajki

Przygotowania do ślubu Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich trwały dwa lata. Nic więc dziwnego, że ceremonia była przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. 34-letnia panna młoda miała cztery suknie ślubne, bo - jak sama przyznała - nie mogła zdecydować się na jedną. Trzy suknie były szyte na zamówienie specjalnie dla Mai, a jedna przyjechała do niej zza granicy. 59-letni pan młody miał trzy smokingi i jeden garnitur.

Maja Plich postawiła na bardzo drogą biżuterię. W wywiadzie dla Faktu chwaliła się wykonanymi na specjalne zamówienie zestawami - jednym z kolią z szafirami,, a drugim złotym z brylantami. Błyskotki kosztowały ponoć około pół miliona złotych. Partnerka Krzysztofa Rutkowskiego także buty miała oczywiście z najwyższej półki. Przed ślubem pokazywała tabloidowi szpilki Diora, które zamierzała założyć po północy do jednej z kolejnych sukni.

Para zorganizowała huczne wesele na 200 osób. Impreza odbyła się w pałacu w Rozalinie, gdzie były ustawione duże okrągłe stoły na 10 osób.

W menu jest m.in. foie gras z gęsich wątróbek, z kruszonką migdałową i kremem koniakowym, rosół z bażanta z pierożkami cielęcymi, pasztet z sarny z galaretką z żubrówki i jabłek, krem śliwkowy z rumem oraz sorbet cytrynowy z galaretką z prosecco.

- czytamy w Fakcie.

Podczas ślubu obrączki podawał 6-letni syn pary, Krzysztof Rutkowski Junior. Państwo Rutkowscy zadbali też o bezpieczeństwo swoich gości, zatrudniając sztab ochroniarzy.

Po ślubie żona Krzysztofa Rutkowskiego przyjęła nazwisko Maja Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich
Autor: WBF

Zobacz też:

NAJNOWSZE