Dziecki gwiazd

Krzysztof Rutkowski ma czworo dzieci? Była partnerka detektywa zabrała głos

2024-06-19 14:39

Krzysztof Rutkowski zasłynął w latach 90. To właśnie wtedy prowadził najpopularniejszą w Polsce agencję detektywistyczną "Rutkowski", która pracowała nad rozwikłaniem wielu skomplikowanych przypadków kryminalnych. W ostatnim czasie jednak więcej mówi się o życiu prywatnym Rutkowskiego. Jakiś czas temu media donosiły o nieślubnym synu byłego detektywa. Teraz jego była partnerka ujawnia kolejne szczegóły.

Krzysztof Rutkowski budzi wiele kontrowersji. Przed laty cieszył się ogromną sławą i szacunkiem za sprawą zaangażowania w głośne sprawy kryminalne. Detektyw pracował między innymi przy sprawie zabójstwa Magdaleny Waśniewskiej czy zaginięcia Ewy Tylman i Iwony Wieczorek. Stacja TVN emitowała nawet serial dokumentalny "Detektyw", który opowiadał o kulisach pracy biura detektywistycznego. Jednak w 2010 roku Rutkowski stracił licencję i obecnie nie może oficjalnie prowadzić działalności detektywistycznej, a w ostatnim czasie dużo więcej niż o jego pracy mówi się o pławieniu się w luksusach.

Krzysztof Rutkowski nie może opędzić się od wielbicielek. Ujawnił treść listów od kobiet

Krzysztof Rutkowski ma czworo dzieci? Była partnerka zabrała głos

Krzysztof Rutkowski obecnie związany jest z Mają Pilch, z którą niedawno ponownie stanął na ślubnym kobiercu, tym razem ślubując sobie wieczną miłość podczas uroczystości kościelnej. Para wychowuje wspólnie syna Krzysztofa Juniora. Niedawno słynny detektyw został przez byłą partnerkę oskarżony o to, że płaci zbyt niskie alimenty na swojego nieślubnego syna, o którego istnieniu dowiedział się, kiedy chłopiec miał 6 lat. Teraz Natasha Zych ponownie zabrała głos i w rozmowie z Super Expressem zaskoczyła wyznaniem, że 15-letni dziś Aleksander oprócz Krzysztofa Juniora ma jeszcze jednego brata.

Nie oszukujmy się – Krzysztof też w tamtych czasach... ja nawet gdzieś miałam zdjęcia porównawcze, Oluś mały i Krzysztof to jest jeden do jednego! To jest po prostu skóra ściągnięta, w przeciwieństwie do pozostałych dzieci Krzyśka, bo czy najstarszy brat Dawid, czy Wera, czy ten Junior, oni raczej do mam są podobni. Jeszcze może Dawid to trochę pod ojca podchodzi, ale Olek to jest 100%. Na szczęście charakter jest mocniejszy, po mamusi - powiedziała kobieta w rozmowie z Super Expressem.

Najstarszy syn detektywa jest owocem związku Rutkowskiego z pierwszą żoną Anną i niewiele o nim wiadomo. Krzysztof Rutkowski ma także dorosłą córkę Verę, która na co dzień mieszka we Wiedniu.