Kwota zwala z nóg!

Tyle zarabia Krzysztof Rutkowski. Zawrotna kwota!

2024-05-21 10:27

Krzysztof Rutkowski popularność zdobył w latach 90. To właśnie wtedy założył własne Biuro Detektywistyczne "Rutkowski". Rozpoznawalność przyniosła mu współpraca ze stacją TVN, która emitowała serial dokumentalny "Detektyw", który ukazywał kulisy pracy biura. Przez lata swojej działalności detektywowi udało się zgromadzić pokaźną fortunę, a sam chętnie chwali się swoim upodobaniem do drogich gadżetów.

Choć Krzysztof Rutkowski ponad dziesięć lat temu stracił licencję detektywa, nadal angażuje się w głośne sprawy policyjne. Doświadczenie, które zdobył podczas wielu lat prowadzenia własnego biura detektywistycznego niejednokrotnie okazało się być pomocne w rozwiązywaniu najtrudniejszych przypadków kryminalnych. Rutkowski był zaangażowany między innymi w sprawę zabójstwa Magdaleny Waśniewskiej czy zaginięcia Ewy Tylman. Rutkowski poza działalnością detektywistyczną przez pewien czas działał w polityce. Został posłem Sejmu IV kadencji, oraz deputowanym Parlamentu Europejskiego do V kadencji.

Ile zarabia Krzysztof Rutkowski? Kwota może przyprawić o zawrót głowy

Rutkowski nigdy nie ukrywał, że dorobił się całkiem pokaźnej fortuny, a w mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć, na których chwali się swoim luksusowym życiem. W ostatnim wywiadzie, którego udzielił Żurnaliście, opowiedział o tym, kiedy po raz pierwszy poczuł się bogaty.

Kiedy poczułem się bogaty? Wtedy, kiedy wpłynęło mi na konto 36 samochodów razy 15 tysięcy euro za jeden. Rachunek jest prosty, przelicz - odparł detektyw.

Po krótkim przeliczeniu Żurnalista stwierdził, że Krzysztof Rutkowski wzbogacił się wówczas o 540 tys. euro, czyli przeliczając (bazując na kursie z końca lat 90.) było to około 2 miliony złotych.

Celebryta odpowiedział także na pytanie, które nurtuje chyba wszystkich. Ile zarabia Krzysztof Rutkowski? Jak można się spodziewać, korzystanie z usług słynnego detektywa nie należy do najtańszych. Ile zatem trzeba zapłacić za jeden dzień jego pracy?

Jestem bardzo drogi. Jeden dzień mój kosztuje 4 tysiące złotych, czyli miesiąc to jest 120 tysięcy - wyznał Rutkowski.

Przyznacie sami, że ta kwota może przyprawić o zawrót głowy.

Tak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski. Na zdjęciach z młodości ciężko go rozpoznać!