Krzysztof Krawczyk z żoną na archiwalnym nagraniu. Ten występ to hit sieci

2021-04-14 13:59 kp
Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk
Autor: WBF

Choć Krzysztof Krawczyk został oficjalnie pożegnany w minioną sobotę na cmentarzu w Grotnikach, fani jeszcze długo będą wspominać jego najwspanialsze występy i żałować, że nie ma go już wśród nas. Od kilku dni do najpopularniejszych nagrań w sieci należy to z jego wspólnego występu z żoną Ewą sprzed lat. Zobaczcie, jak wyglądali razem na scenie!

Krzysztof Krawczyk przez lata podkreślał, że jego żona Ewa to najważniejsza osoba w jego życiu. Para poznała się w 1982 roku w Chicago, gdy muzyk był jeszcze żonaty. Wokalistka i młodsza od niego o 14 lat Ewa pobrali się po raz pierwszy w 1985 roku za oceanem. Jakiś czas później sformalizowali związek również w Polsce.

Od tamtego czasu byli niemal nierozłączni. Krzysztof Krawczyk wiele razy podkreślał, że to właśnie zawdzięcza powrót do wiary, osiągnięcie stabilności finansowej i porzucenie wszelkich używek - dla fanów nie było bowiem tajemnicą, że Krzysztof eksperymentował z narkotykami i środkami uzależniającymi. Para przeżyła jeden, poważny kryzys i w 2002 roku rozwiodła się. Szybko zrozumiała jednak, że nie może bez siebie żyć i pobrała się ponownie.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Krzysztof i Ewa Krawczyk na starym nagraniu

Krzysztofa i Ewę Krawczyków łączyła ogromna miłość do muzyki. Ewa szybko dołączyła do koncertującego męża i zaczęła występować z nim w chórkach. Nie zawsze jednak stała z tyłu sceny.

Na profilu Tamta Polska na Facebooku kilka dni po śmierci Krzysztofa Krawczyka pojawiło się archiwalne nagranie jego występu z Ewą Krawczyk w piosence Wszystko z czasem się zmienia. Na video sprzed lat możemy zobaczyć wpatrzonych w siebie małżonków wykonujących jeden z przebojów muzyka. Nagranie stało się hitem sieci, a fani nie kryją wzruszenia. 

Piękna miłość dwojga ludzi ,przetrwała bo była prawdziwa .Utwór bardzo mi się podoba, odtworzony tak prawdziwie jak to oboje czuli .Pięknie

Piękna piosenka. Pierwszy raz ja słyszałam. Nie wiedziałam, że Krzysztof Krawczyk śpiewał że swoją żona Ewą. Pięknie ❤️

Mimo trudności to jednak była piękna miłość która pokonała wszystkie przeciwnosci losu już mało kto w tak pieknej miłości trwa do konca jak państwo Krawczykowie

Piękna para kochająca się ❤️ nie widziałam tego występu p Krawczyków piękny 🌷

- piszą internauci.

Zobaczcie sami Krzysztofa i Ewę Krawczyków w duecie!

NAJNOWSZE